12 – 18 грудня 

НАЦІОНАЛЬНИЙ ТИЖДЕНЬ ЧИТАННЯ СТАРТУВАВ В УКРАЇНІ

 

Національний тиждень читання є щорічною акцією.

До наступного понеділка триватиме Національний тиждень читання, який розпочинається сьогодні, 12 грудня.

Про це, 12 грудня, повідомив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко у Телеграм.

«Сьогодні ми розпочинаємо другий всеукраїнський Національний тиждень читання, який проводить Український інститут книги спільно з МКІП», – пише Ткаченко.

Національний тиждень читання – це щорічна акція, яку проводить Український інститут книги. Мета цієї ініціативи привернути увагу до українських книжок у бібліотечних фондах країни, популяризувати читання та посприяти розвитку популярної літератури рідною мовою.

Цього тижня відбудеться дві акції: «Зачитане до дірок» і «Книга на війні».

«Читання сьогодні для мене набуло нових кольорів – ти не тільки споживаєш необхідний та цікавий контент, ти кожну книгу пропускаєш через досвід сьогодення. Сьогодні буду ділитись своєю підбіркою книжок від українських або іноземних авторів, виданих українською мовою. І вас закликаю ділитись», – пише Ткаченко.

Для того аби взяти участь в Національному тижні читання необхідно ділитися своїми найулюбленішими книжками від українських або іноземних авторів, виданих українською мовою з хештегами #ЗачитанеДоДірок і #тижденьчитання.

Розповідати в соцмережах про найбільш важливі для вас і для українського суспільства книги цього воєнного року з хештегами #КнигаНаВійні та #тижденьчитання. А також поширювати добірки книжок, які стали особливо важливими для вас протягом війни 2022 року з тими ж хештегами.

«Завтра розпочинаємо другий Національний тиждень читання» — перша леді України

 

 «Завтра розпочнеться другий Національний тиждень читання. Минулого року його започаткував Український інститут книги спільно з Міністерство культури та інформаційної політики України, і я пишаюся тим, що попри війну ми продовжуємо традицію. Попри все дбаємо про культуру», — написала Олена Зеленська у фейсбуці.

Якою б не була ваша книга на війні, головне — що вона є. Читайте, щоб відкривати для себе багатогранність нашої та світової культури. Читайте, коли хочеться відволіктися від поганих новин. Читайте самі та разом із дітьми. Бо книжки і є тим самим світлом, що долає морок», — йдеться в повідомленні.

За матеріалами Інтернет (фото вільного лоступу)


Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Архіви

Категорії