Головна » Поліція інформує

Поліція інформує

Вище професійне училище №3 м. Чернівці (вул. Головна, 127)

розташоване на території  Першотравневого району міста Чернівці

  (м. Чернівці, вул. Руська, 183,  телефон чергової частини 6-19-05 або 102 )

обслуговується інспектором Чернівецького відділу поліції Головного управління Національної поліції

у Чернівецькій області капітаном поліції

Бабюком Ігорем Івановичем

службовий кабінет розташований за адресою:

вул. Шевченка, 22 (КЖРЕП №9) (моб. тел. 0502119952),

прийомні дні:

Вівторок:  з 09.00 год. до 11.00 год.
Четвер: з 18.00 год. до 21.00 год.
Субота: з 10.00 год. до 13.00 год.

Гуртожиток Вищого професійного училища №3 м. Чернівці (вул.Небесної Сотні, 2г) розташований на території Шевченківського району міста Чернівці (м. Чернівці вул. Білоусова, 19,телефон чергової частини 5-80-22, або 102)

Вище професійне училище №3 м. Чернівці щороку спільно з Чернівецьким відділом поліції ГУНП у Чернівецькій області та Шевченківським відділення поліції ЧВ ГУНП у Чернівецькій області розробляє заходи на начальний рік, щодо профілактики правопорушень та злочинності серед учнівської молоді.

Банери з питань убезпечення потрапляння в ситуацію торгівлі людьми шляхом поширення інформації про роботу Національної дитячої гарячої лінії та Національної гарячої лінії з питань запобігання домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації.

  1. Національна дитяча «гаряча лінія»

http://la-strada.org.ua

http://la-strada.org.ua/La_strada_1_3.gif

 

  1. Національна гаряча лінія з питань запобігання домашнього насильства, торгівлі людьми та тендерної дискримінації

http://la-strada.org.ua

http://la-strada.org.ua/La_strada_2_2.gif

27.03.2018

Зустріч учнівської молоді

з працівником поліції Шевченківського відділення поліції ЧВП ГУНП

у Чернівецькій області

У Вищому професійному училищі №3 м. Чернівці відбулася зустріч згідно спільних заходів від 05.09.2017 на 2017-2018н.р. з працівником поліції Шевченківського відділення поліції Чернівецького відділу поліції ГУНП в Чернівецькій області Сілічев В.В. для проведення серед учнівської молоді бесіди на тему: «Свідома дисципліна, почуття обов’язку та відповідальності» з учнями І курсу, що проживають в гуртожитку за адресою: м. Чернівці, вул. Небесної сотні 2Г.

Під час бесіди особлива увага приділялася з дотриманням внутрішнього розпорядку в гуртожитку; несення відповідальності за особисті (матеріальні/цінні) речі, а також про правила поведінки в громадських місцях.

 

23.02.2018

Зустріч учнівської молоді

з працівниками поліції Чернівецького відділу поліції ГУНП 

в Чернівецькій області

У Вищому професійному училищі №3 м. Чернівці відбулася зустріч згідно спільних заходів від 05.09.2017 на 2017-2018н.р. з працівниками поліції ювенальної превенції  сектору превенції старшим інспектором Маликом І.І. та інспектором Павлюковичем О.Д. Чернівецького відділу поліції ГУНП України у Чернівецькій області з метою проведення серед учнівської молоді (учнів незахищених категорій) лекторій на тему: «Кримінальна відповідальність неповнолітніх».

26.12.2017

Зустріч учнівської молоді

з працівниками поліції Шевченківського відділення поліції ЧВП ГУНП у Чернівецькій області

 

У Вищому професійному училищі №3 м. Чернівці 31.10.2017 відбулася зустріч згідно спільних заходів від 05.09.2017 на 2017-2018н.р. з працівником поліції Шевченківського відділення Чернівецького відділу поліції ГУНП в Чернівецькій області Кирилюк Н.В. для проведення серед учнівської молоді бесіди на тему: «Недопущення протиправної поведінки неповнолітніми» з учнями І курсу, що проживають в гуртожитку за адресою: м. Чернівці, вул. Небесної сотні 2Г.

Учнівська молодь активно приймала участь у проведені бесіди, а саме підготували запитання на які бажали отримати відповідь. Працівник поліції відповівши на всі запитання наголосила про те, що основним завдання кожного із нас є виховувати громадянські почуття та повагу до законів України.

30.11.2017

Зустріч учнівської молоді

з працівником поліції Чернівецького відділу поліції ГУНП в Чернівецькій області

 

У Вищому професійному училищі №3 м. Чернівці 30.11.2017 відбулася зустріч згідно спільних заходів від 05.09.2017 на 2017-2018н.р. з працівником поліції старшим інспектором Маликом І.І. Чернівецького відділу поліції ГУНП України у Чернівецькій області для проведення серед учнівської молоді Лекторію на тему: «Закон та право в світі підлітка» з  учнями І курсу груп №10 і №16 з метою формувати уявлення про права й обов’язки громадянина України; і коротко ознайомити з Декларацією І прав дитини і Законом України «Про і охорону дитинства»; довести цінність прав та необхідність їх дотримуван­ня; учити поважати права особистості.

 

31.10.2017

Зустріч учнівської молоді

з працівниками поліції Шевченківського відділення поліції ЧВП ГУНП у Чернівецькій області

У Вищому професійному училищі №3 м. Чернівці відбулася зустріч згідно спільних заходів від 05.09.2017 на 2017-2018н.р. з працівниками поліції Шевченківського відділення Чернівецького відділу поліції ГУНП в Чернівецькій області Любківським М.Г. та Кирилюк Н.В. для проведення серед учнівської молоді бесіди на тему: «Профілактика правопорушень серед підлітків» з учнями І-ІІІ курсів, що проживають в гуртожитку за адресою: м. Чернівці, вул. Небесної сотні 2Г.

Метою зустрічі було ознайомити учнів з основними питаннями законодавства щодо підлітків, з найбільш поширеними прикладами правопорушень серед молоді, та залучення учнів до читання літератури, матеріалів періодичної преси, перегляду телепередач на правову тематику, виховуючи в учнів правову свідомість.

19.09.2017

Зустріч учнівської молоді

з працівником поліції Чернівецького відділу поліції ГУНП в Чернівецькій області

У Вищому професійному училищі №3 м. Чернівці відбулася зустріч згідно спільних заходів від 05.09.2017 на 2017-2018н.р. з працівником поліції старшим інспектором Маликом І.І. Чернівецького відділу поліції ГУНП України у Чернівецькій області для проведення серед учнівської молоді інтерактивної бесіди на тему: «Покарання неповнолітніх, як наслідок вживання шкідливих звичок» з  учнями І курсу груп №9 і №19.

Під час бесіди особлива увага приділялася з дотриманням внутрішнього розпорядку в училищі; ознайомлено із проблемами, що існують на даний час в підлітковому середовищі, а також про стан криміногенної ситуації серед підлітків та про наслідки втягнення неповнолітніх у злочинну діяльність; про правила поведінки в громадських місцях.

27.03.2017

Зустріч учнівської молоді 

Вищого професійного училища №3 м. Чернівці

з працівником поліції Шевченківського відділення поліції ЧВП ГУНП

 у Чернівецькій області

Відбулася зустріч згідно спільних заходів від 05.09.2016 на 2016-2017н.р. з працівником поліції Шевченківського відділення Чернівецького відділу поліції ГУНП в Чернівецькій області Любківським М.Г., для проведення серед учнівської молоді бесіди на тему: «Кримінальна відповідальність неповнолітніх» з учнями І-ІІІ курсів, що проживають в гуртожитку за адресою: м. Чернівці, вул. Небесної сотні 2Г, з метою підвищити рівень правової культури учнів, усвідомлення цінностей свободи, прав людини, відповідальність, готовність до компетентної участі у громадському житті. А також працівник поліції розповів, як користуватися соціальними мережами і не стати жертвами злочину.

Під час бесіди учнівська молодь активно приймала участь у обговоренні найактуальніших проблем сьогодення.

 

23.02.2017

Зустріч учнівської молоді 

Вищого професійного училища №3 м. Чернівці

з працівником поліції Чернівецького відділу поліції ГУНП в Чернівецькій області

Згідно спільних заходів від 05.09.2016 на 2016-2017н.р. працівником поліції старшим інспектором Маликом І.І. Чернівецького відділу поліції ГУНП України у Чернівецькій області проведено інтерактивну бесіду на тему: «Профілактика правопорушень серед підлітків» з  учнями ІІ курсу.

Під час бесіди особлива увага приділялася з дотриманням внутрішнього розпорядку в училищі; правила поведінки в громадських місцях та з незнайомими людьми; запобігання учнів до небезпечних груп в соцмережах, а саме «безпечний інтернет: правила поведінки».

 

20.12.2016

У Вищому професійному училищі №3 м. Чернівці відбулася зустріч з працівником поліції Шевченківського відділення поліції ЧВ ГУНП у Чернівецькій області

20.12.2016 У Вищому професійному училищі №3 м. Чернівці відбулася зустріч з працівником поліції Шевченківського відділення поліції ЧВ ГУНП у Чернівецькій області Згідно спільних заходів від 05.09.2016 на 2016-2017н.р. капітаном поліції Шевченківського відділення Чернівецького відділу поліції ГУНП в Чернівецькій області Ріжковою Людмилою Іванівною проведено лекторій на тему: «Покарання неповнолітніх, як наслідок вживання шкідливих звичок» серед учнів, що проживають в гуртожитку ВПУ№3 за адресою: м. Чернівці, вул. Небесної сотні 2Г, з метою профілактики вживання неповнолітніми та молоддю алкоголю, наркотиків, тютюнопаління, пропаганди здорового способу життя. Під час заходу було обговорено питання шкідливих звичок у підлітковому віці. Присутні дізнались, який негативний вплив на життя і діяльність людини вони чинять та, що з цією проблемою має боротися не лише суспільство, а й кожна людина зокрема. На закінчення лекторію капітан поліції відповіла на безліч учнівських запитань. Отримана інформація про згубні дії, пов’язані з тютюнопалінням, наркоманією та вживанням алкогольних напоїв – буде вагомою мотивацією для підлітків у дотриманні здорового способу життя.

img_20161031_201301

29.11.2016

Зустріч учнівської молоді Вищого професійного училища №3 м. Чернівці

з працівником поліції Чернівецького відділу поліції ГУНП

в Чернівецькій області

 Згідно спільних заходів від 05.09.2016 на 2016-2017н.р. працівником поліції старшим інспектором Маликом І.І. Чернівецького відділу поліції ГУНП України у Чернівецькій області проведено лекторій на тему: «Свідома дисципліна, почуття обов’язку та відповідальності» серед учнів І курсу груп СПТУ.

Під час бесіди особлива увага приділялася правилам поведінки з незнайомими людьми, наслідки вживання слабоалкогольних та алкогольних напоїв, паління тютюнових виробів; наслідки пропущених занять без поважної причини та з недотримання внутрішнього розпорядку в училищі.

31.10.2016

Зустріч учнівської молоді Вищого професійного училища №3 м. Чернівці

з працівником поліції Шевченківського відділення поліції ЧВП ГУНП

 у Чернівецькій області

Відбулася зустріч згідно спільних заходів від 05.09.2016 на 2016-2017н.р. з працівником поліції Шевченківського відділення Чернівецького відділу поліції ГУНП в Чернівецькій області Ріжковою Людмилою Іванівною. Капітан поліції провела лекторій на тему: «Дитяча бездоглядність та її наслідки» з учнями І-ІІІ курсів, що проживають в гуртожитку ВПУ№3 за адресою: м. Чернівці, вул. Небесної сотні 2Г, з метою формування в учнів правової культури громадянина України, що складається передусім зі свідомого ставлення до своїх прав і обов’язків перед суспільством і державою.

 

11.10.2016

 

Зустріч учнівської молоді  Вищого професійного училища №3 м. Чернівці

з працівниками поліції Чернівецького відділу поліції ГУНП

у Чернівецькій області

Відбулася зустріч згідно спільних заходів від 05.09.2016 на 2016-2017н.р. з працівниками поліції старшим інспектором Маликом І.І. та інспектором Дучаком Д.Д. Чернівецького відділу поліції ГУНП України в Чернівецькій області з метою проведення інтерактивної бесіди на тему: «Недопущення протиправної поведінки неповнолітніми» серед учнів І курсу груп СПТУ.

Під час бесіди особлива увага приділялася адміністративній та кримінальній відповідальності підлітків; правила поведінки в громадських місцях.