bezymyannyj

Територію Вищого професійного училища №3 м. Чернівці

обслуговують працівники сектору ювенальної превенції відділу превенції

Чернівецького районного управління поліції Головного управління Національної поліції у Чернівецькій області,

 вул. Білоусова, 19, каб. 209

 

bezymyannyj

Національна дитяча «гаряча» лінія

0 800 500 255 або 772 з мобільного

Національна «гаряча» лінія захисту прав дітей з протидії насильства в сімї та гендерної дискримінації

800 500 335 або 386 з мобільного

Національна «гаряча лінія» з протидії домашньому насильству (консультації юриста, психолога, соціального педагога) 116-123 (цілодобово та безкоштовно з мобільних телефонів) 0-800-500-225 та 116-111

Національної гарячої лінії з протидії торгівлі людьми і консультації мігрантів  527 з мобільного

Гаряча телефонна лінія щодо булінгу 116 000

Уповноважений Верховної Ради з прав людини 0 800 50 17 20

Уповноважений Президента України з прав дитини 0 800 213 103

Уповноважена особа закладу освіти, практичний психолог,

Софійчук Одарка Василівна, до якої слід звернутися у випадках домашнтого насильства 

+380994309503 

Контакт-центр системи безоплатної правової допомоги 0 800 213 103

Національна поліція України 102

Дзвінки БЕЗКОШТОВНІ

як зі стаціонарних телефонів на всій території України, так і з мобільних усіх українських операторів.

bezymyannyj
Листопад-грудень 2023
Просвітницько-профілактична зустріч з працівниками поліції СЮП ВП ЧРУП ГУНП в Чернівецькій області

#16ДнівПротиНасильства

У рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії у Вищому професійному училищі №3 м. Чернівці відбулася просвітницько-профілактична зустріч учнівської молоді з працівниками поліції: старшим інспектором, лейтенантом поліції Василем Оношка та поліцейською, сержантом поліції Діаною Рожко СЮП ВП ЧРУП ГУНП в Чернівецькій області Ювенальна поліція Чернівецькoї області
☝️Спілкувалися про булінг, кібербулінг, а також обговорили різні форми домашнього та гендерно зумовленого насильства.
✍️Правоохоронці вважають, що такі зустрічі створюють фундамент для формування в суспільстві нульової толерантності до насильства. Можливість обговорити проблему та проаналізувати негативні чинники, що її зумовлюють, дає великий превентивний ефект.
Здобувачі освіти отримали кваліфіковані відповіді на запитання. Було цікаво і повчально.
 Практичний психолог освітнього закладу, Одарка Софійчук подякувала гостям за цікаву і змістовну інформацію, дружню атмосферу.
 bezymyannyj
Вересень 2023

 Єдиний урок з безпеки дорожнього руху

 у межах місячника «Увага ! Діти на дорозі!»

 із залученням представників Управління Патрульної поліції м. Чернівці

Дотримання правил безпечної поведінки на дорозі напередодні,

 в перші дні та впродовж навчального року для здобувачів освіти є важливим компонентом сьогодення.

bezymyannyj
Березень 2023
Просвітницько-профілактична зустріч
  Вищому професійному училищі №3 м. Чернівці відбулася просвітницько-профілактична зустріч здобувачів освіти з інспектором СЮП ВП Чернівецького РУП ГУНП в Чернівецькій області, лейтенантом поліції Василем ОНОШКА.
Мета зустрічі – превентивна роз’яснювальна робота та попередження насильницьких зіткнень у молодіжному середовищі.
bezymyannyj
Грудень 2022
Просвітницько-профілактична зустріч
У Вищому професійному училищі №3 м. Чернівці в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» відбулася просвітницько-профілактична зустріч здобувачів освіти із працівниками ювенальної превенції, відділу превенції Чернівецького відділу поліції ГУНП у Чернівецькій області Ювенальна превенція Чернівецького РУП Під час зустрічі правоохоронці роз’яснили учням, що таке домашнє насильство та про те, як можна йому протидіяти, як можна захистити себе у випадку, якщо станете жертвою домашнього насильства, куди потрібно звертатися за допомогою. Нагадали й про такий вид насильства, як “булінг” та про те, яка буває відповідальність за різні прояви насильства.

bezymyannyj

Листопад 2022
Тиждень безпеки дорожнього руху 2022
«Ми відповідальні за своє життя…»
із залученням представників Управління Патрульної поліції м. Чернівці

bezymyannyj

Вересень 2022

Єдиний урок з безпеки дорожнього руху

 у межах місячника «Увага ! Діти на дорозі!»

 із залученням представників Управління Патрульної поліції м. Чернівці

 

bezymyannyj

Грудень 2021

10 грудня – Міжнародний день прав людини

В рамках Всеукраїнської акція «16 днів проти насильства» організовано просвітницько-профілактичну зустріч здобувачів освіти, які проживають в гуртожитку з інспектором ювенальної превенції, Чернівецького районного управління поліції Головного Управління Національної Поліції у Чернівецькій області лейтенантом поліції Оленою КАВ’ЮК. Під час зустрічі лейтенант поліції звернула увагу на права та обов’язки, види відповідальності здобувачів освіти, правила поведінки у громадських місцях та нагадала про правила безпечного користування Інтернетом, про шахраїв, що користуються віртуальним спілкуванням.

 bezymyannyj
Вересень 2021
Безпека на дорозі (в рамках місячника з ПДР)
Дбати про БЕЗПЕКУ дітей на дорозі – завдання кожного учасника дорожнього руху. У рамках місячника з ПДР 13.09.2021 у Вищому професійному училищі №3 м. Чернівці відбулася зустріч першокурсників із працівниками Патрульна поліція Чернівецької області Патрульної ПОЛІЦІЇ м.ЧЕРНІВЦІ старшим інспектором відділу зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції в Чернівецькій області, старшим лейтенантом поліції Анною Хареною та інспектором відділу зв’язків з громадськістю лейтенантом поліції Вікторією Маленькою. Під час зустрічі патрульні розповіли підліткам про те, як слід поводитися на дорозі, чому трапляються ДТП, що важливо знати і розуміти усім учасникам дорожнього руху, щоб не допустити таких ситуацій на дорозі. Першокурсники активно брали участь у обговоренні, задавали питання, цікавилися роботою патрульних.
Завершуючи зустріч, працівники патрульної поліції надали інструкції щодо дотримання маскового режиму та правил користування масками.
 bezymyannyj

Вересень 2021

У Вищому професійному училищі √3 м. Чернівці відбувся превентивний захід “Я обираю – життя” до Всесвітнього дня запобігання самогубств (10 вересня). Мета заходу, у якому взяли участь працівники ювенальної превенції відділу превенції Чернівецького РУП ГУНП у Чернівецькій області старший лейтенант поліції Роман Балакін, лейтенант поліції Олена Кав’юк, – забезпечення безпеки підлітків, попередження суїцидальних проявів, запобігання вчинення інших діянь, які призводять до дитячого самоушкодження. ‍♀️‍♂️ Ювенальна Превенція Буковини
 bezymyannyj

bezymyannyj

Березень 2021
 Онлайн-зустріч
«Профілактика девіантної поведінки неповнолітніх»

У Вищому професійному училищі №3 м. Чернівці відбулася онлайн-зустріч на тему «Профілактика девіантної поведінки неповнолітніх» здобувачів освіти, які проживають в гуртожитку із представниками ювенальної превенції, сектору превенції Чернівецького відділу поліції ГУНП у Чернівецькій області капітаном поліції Іваном МАЛИКОМ та старшим лейтенантом поліції Владиславом ПАЗЮКОМ. Інспектори розкрили причини та види девіантної поведінки у підлітковому віці, а також надали конкретні шляхи щодо усунення проявів девіантної поведінки.

bezymyannyj
Лютий 2021
Онлайн-зустріч з тематики
«Кібербулінг. Правила безпечного спілкування у мережі Інтернет»
У Вищому професійному училищі №3 м. Чернівці 25.02.2021 відбулася онлайн-зустріч здобувачів освіти І курсу із інспекторами ювенальної превенції відділу превенції Чернівецького районного управління поліції ГУНП у Чернівецькій області, старшим лейтенантом поліції Владиславом ПАЗЮКОМ та майором поліції Наталією ХУДИК з тематики «Кібербулінг. Правила безпечного спілкування у мережі Інтернет». Інспектори ювенальної превенції ознайомили підлітків із правилами безпечного користування та толерантного ставлення один до одного в соцільних мережах, а також наголосили на відповідальності за можливі наслітки вчинених правопорушень повязаних із кібербулінгом.
bezymyannyj
Листопад 2020
Просвітницько-профілактична зустріч в рамках щорічної всесвітньої інформаційної кампанії
«16 днів проти насильства» 
26.11.2020 у Вищому професійному училищі №3 м. Чернівці в рамках щорічної всесвітньої інформаційної кампанії «16 днів проти насильства» працівниками ювенальної превенції, сектору превенції Чернівецького відділу поліції ГУНП у Чернівецькій області капітаном поліції Іваном МАЛИКОМ та старшим лейтенантом поліції Владиславом ПАЗЮКОМ проведено (онлайн) просвітницько-профілактичну зустріч серед здобувачів освіти І курсу. Основною метою такої зустрічі є попередження і припинення насильства і жорстокого поводження з дітьми в сім’ях, освітніх закладах і громадських місцях, а також підвищення правової культури неповнолітніх. Запобігання насильству, нові закони України, адміністративна та кримінальна відповідальність – це не повний перелік питань, які обговорювалися під час зустрічі. Працівники поліції онлайн ознайомили учнів з інформаційними брошурами, в яких є алгоритм дій у випадках насильства, а також надали телефони для отримання психологічної допомоги та безкоштовної Національної Гарячої Лінії з попередження домашнього насильства. На завершення звернулися до учнів та адміністрації закладу з проханням вразі виявлення дій насильства не замовчувати та не приховувати факти насильства серед учнівської молоді, а разом із практичним психологом та працвниками поліції намагатися знайти вирішення конфліктних ситуацій або припинити такі негативні явища.
https://m.facebook.com/cherniveikiividdilpolitsiyi/
127813012_702299737088886_1370154968907441014_n127228525_702299760422217_4960357570953870445_nimg_20201126_125252
bezymyannyj
Жовтень 2020
Онлайн-зустріч “Попередження виникнення булінгу (цькування) в учнівському середовищі. Правова відповідальність неповнолітніх» 
29.10.2020 у Вищому професійному училищі №3 м. Чернівці відбулася онлайн-зустріч “Попередження виникнення булінгу (цькування) в учнівському середовищі. Правова відповідальність неповнолітніх» здобувачів освіти І курсу зі старшим інспектором ювенальної превенції Шевченківського відділення поліції, старшим лейтенантом поліції Альоною Миколаївною Тодорікою.
Під час зустрічі старший лейтенант навчила підлітків розпізнавати ситуації булінгу (цькування) та вчасно і правильно реагувати на його прояви в освітньому середовищі, зауважила щодо відповідальність за здійснення актів булінгу.

#правоосвітняробота#
bezymyannyj

 

bezymyannyj

Лютий 2020

 Профілактичний захід ” Мій вибір – життя без наркотиків!”

21.02.2020 у Вищому професійному училищі №3 м. Чернівці відбувся профілактичний захід ” Мій вибір – життя без наркотиків!” за участю працівників ювенальної превенції сектору превенції Головного управління Національної поліції у Чернівецькій області старшого лейтенанта поліції Владислава Пазюка та лейтенанта поліції Євгенія Пілата із здобувачами освіти ІІІ курсу.

bezymyannyj

Лютий 2020

День Безпечного Інтернету

rysunok1

bezymyannyj

Лютий 2020

Профілактичний, правоосвітницький захід

“Зупини Ти насильство”

“Насильство – це те, що принижує честь та гідність людини” – під таким гаслом у Вищому професійному училищі №3 м. Чернівці відбувся профілактичний, правоосвітницький захід “Зупини Ти насильство” за участю працівників УПП у Чернівецькій області ДПП капітана поліції Пастуха І.В., старшого лейтенанта Ізбор О., старшого лейтенанта Харенох А.М та представника безоплатної правової допомоги у м. Чернівці. Під час діалогу учасники заходу розкрили поняття видів домашнього насильства, їх статистику та регулювання українським законодавством домашнього насильства.

Захід надав можливість учням зрозуміти як запобігти виникненню домашнього насильства, захистити свої права та обов’язки.
Контакти служб, де можна отримати допомогу:
Національна “гаряча лінія” з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації: 116 123 (безкоштовно з мобільного) або 0 800 500 335 (безкоштовно зі стаціонарних).

Цілодобово, анонімно та конфіденційно.

 

bezymyannyj

Лютий 2019

Зустріч здобувачів освіти з працівниками ювенальної превенції

На виконання спільних заходів від 04.09.2019 на 2019-2020н.р. між Вищим професійним училищем №3 міста Чернівці та Чернівецьким відділом поліції, в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у Вищому професійному училищі №3 м. Чернівці відбулася зустріч з працівниками ювенальної превенції Іваном Маликом та Владиславом Пазюком Чернівецького відділу поліції ГУНП України в Чернівецькій області з метою проведення лекторію «Попередження насильства та жорстокості в учнівському середовищі» із здобувачами освіти І курсу груп СПТУ.

bezymyannyj

Жовтень 2019

Зустріч здобувачів освіти із працівниками ювенальної превенції

На виконання спільних заходів від 04.09.2019 на 2019-2020н.р. між Вищим професійним училищем №3 міста Чернівці та Чернівецьким відділом поліції відбулася зустріч працівників ювенальної превенції Іваном Маликом та Владиславом Пазюком з підлітками освітнього закладу для проведення бесіди «Покарання неповнолітніх, як наслідок вживання шкідливих звичок», що проживають в гуртожитку за адресою: місто Чернівці, вулиця Небесної Сотні 2Г.

Під час зустрічі особлива увага приділялася  дотриманню правил внутрішнього розпорядку в гуртожитку; відповідальності за особисті (матеріальні/цінні) речі, а також про правила поведінки в громадських місцях під час зимових канікул.

 

Архіви

Категорії