Головна » Новини

Category Archives: Новини

Міжнародний Олімпійський день

23 червня 2022 року в Центральному парку Чернівців відбулися заходи до Міжнародного Олімпійського дня, який відзначають в день заснування Міжнародного Олімпійського комітету.

Для всіх присутніх буковинські олімпійці провели гімнастику, після якої відбувся масовий забіг, участь  в якому приймали учні групи №10 Чеботарева Настя та Варварчук Елізавета і група №8  Светенка Кароліна нашого освітнього закладу.

Кожний учасник символічного забігу отримав сертифікат та пам’ятний подарунок.

Також організаторами розіграли призи серед учасників Олімпійського дня, відповідно до їхніх реєстраційних номерів.

Вище професійне училище №3 м. Чернівці долучилося до Всеукраїнського флешмобу «З пухнастими до перемоги».
Мета флешмобу – підтримка духу українців!
У своїх відео здобувачі освіти із своїми чотирилапими друзями підтримують одне одного та закликають всіх щиро вірити у перемогу!

Участь у thebattle «SoftSkills – сучасні навички успішності» 

16 червня 2022 року, за наукового супроводу науково-педагогічних працівників кафедри професійної і вищої освіти ДЗВО “Університет менеджменту освіти” НАПН України (завідувач кафедри доктор педагогічних наук, професор Лариса Сергеєва) команда Вищого професійного училища №3 м. Чернівці «ЛІТО» взяла участь у thebattle «SoftSkills – сучасні навички успішності» на приз ГО «Всеукраїнська асоціація працівників професійно-технічної освіти» (ВАПП).

Команди педагогів ЗП(ПТ)О п’яти областей України – Кіровоградської, Одеської, Сумської, Харківської та Чернівецької є учасниками педагогічного експерименту регіонального рівня з теми «Формування м’яких навичок (soft skills) майбутніх кваліфікованих робітників в освітньому середовищі ЗП(ПТ)О».

Учасників інтелектуального батлу привітали: Наталія Муранова, проректор з науково-педагогічної, освітньої роботи та міжнародних зв’язків ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, доктор педагогічних наук, професор, Катерина Мірошниченко, президент ГО «Всеукраїнська асоціація працівників професійно-технічної освіти» (ВАПП), Інна Краснощок, доцент кафедри педагогіки та менеджменту освіти Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, кандидат педагогічних наук, доцент, науковий керівник експериментального педагогічного майданчика.

Модератор заходу Вікторія Купрієвич, доцент кафедри професійно і вищої освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, кандидат педагогічних наук, доцент розпочала  хвилиною мовчання вшанування пам’яті загиблих у війні із рашизмом.

Команда «Л(ідерство) І(нновації) Т(ворчість) О(ригінальність)» у складі: Олеся Нікішина (директор ВПУ №3 м.Чернівці), капітан; члени команди ‒ Наталія Кундій (методист ВПУ №3 м.Чернівці), Наталія Дребіт (старший майстер ВПУ №3 м.Чернівці), Світлана Микитюк (директор НМЦ ПТО у Чернівецькій області) граючий тренер, – продемонстрували інноваційні технології формування soft skills в учнів ЗП(ПТ)О, що є важливим фактором їх успішної підготовки до самореалізації як у майбутній професійній діяльності, так і в інших сферах життєдіяльності.

Серед команд педагогів, а саме: ПЛ сфери постуг і торгівлі м. Кропивницький, Одеський ПЛ сфери послуг Південноукраїнського НПУ імені К.Д. Ушинського; РЦПО швейного виробництва і сфери послуг Харківської області; Сумське ВПУ будівництва і дизайну перемогу у батлі здобула команда «ЛІТО» м. Чернівці.

Тримаємо стрій. Наближаємо перемогу. Все буде Україна! Все буде ПТО!

 

Адміністрація Вищого професійного училища 3 м.Чернівці висловлює вдячність благодійній організації Save the Children UK за надання шкільних рюкзаків діткам внутрішньо переміщених осіб, які проживають в гуртожитку освітнього закладу. Дякуємо за турботу і тепло!

Майстер-класи з професій швейного та перукарського спрямувань

В рамках проведення тижня професійної (професійно-технічної) освіти Чернівецької області, Вище професійне училище №3 м. Чернівці підготувало  майстер-класи з професій швейного та перукарського спрямувань, які об’єднанні у відео на тему:

– «Створення образу українки – берегині в реаліях сьогодення»

https://fb.watch/don80nBo1q/

  • «Виготовлення квітів»
  • «Виготовлення медичних аптечок»
  • «Виготовлення плащів-дощовиків для ЗСУ»
  • «Виготовлення шоперів»
  • «Виготовлення медичних нош для ЗСУ»

Панорамний вебінар “Джерело інновацій” 

26.05.2022 року відбувся Панорамний вебінар “Джерело інновацій” учасників педагогічного експерименту регіонального рівня з теми: «Забезпечення якості професійної підготовки майбутніх фахівців електротехнічного профілю в навчально-практичних центрах ЗП(ПТ)О». Захід розпочався із хвилини мовчання. Учасників привітали: Сергеєва Лариса Миколаївна, завідувач кафедри професійної і вищої освіти Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти»НАПН України, доктор педагогічних наук, професор, голова координаційної ради ІВ кластеру, м. Київ; Кириченко М.О., ректор УМО, Луцька А.В., голов. консультант секретаріату Комітету Верховної ради з питань освіти, науки та інновацій Апарату Верховної Ради України, Самойленко Г.Е., методист відділу інноваційної діяльності та дослідно-експерим. діяльності ДНУ «ІМЗО».На завершення панорамного вебінару відбувся традиційний фідбек (FEEDBACK), де взяли участь: Сорочан Т.М., директор ЦІПО ДЗВО «УМО» НАПН України, д.п.н., проф., Василиненко В.М., директор НМЦ ПТО у Дніпропетровській області, Кашуба Л.І., заст. директора НМЦ ПТО в Одеській області, Микитюк С.М., директор НМЦ ПТО у Чернівецькій області, Слюсарєва О. В., директор НМЦ ПТО у Закарпатській області, Стойчик Т.І., заст. директора з навч.-виробн. роботи Криворізького професійної гірничо-технологічного ліцею, д.п.н., Мартинюк Н.В., директор НМЦ ПТО у Черкаській області, (передача естафети), Фатюшина А.П. директор ДНЗ «Конотопське вище професійне училище», Сумська область (прийом естафети).

День цивільного захисту

12 травня 2022 року відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації на 2022 рік та згідно з планом підготовки училища  з цивільного захисту, з метою пропаганди здорового, активного способу життя, вивчення і використання на практиці правил основ безпеки життєдіяльності, попередження загибелі та травматизму дітей при виникненні різного роду надзвичайних ситуацій в училищі проведений День цивільного захисту.

Виходячи з діючого правового режиму роботи закладу освіти та можливостей інформаційно-комунікаційних технологій день цивільного захисту проведений у режимі онлайн.

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 01.04.2022 № 1/3798-22 “Про навчання з мінної небезпеки на спеціальній онлайн платформі” директор Олеся Нікішина та інженер з ОП Олеся Гончарюк успішно закінчили курс підготовки інструкторів “Навчання з попередження ризиків, пов’язаних із вибухонебезпечними предметами”

Заходи Дня цивільного захисту включали проведення тренінгу з протимінної безпеки для працівників училища 09.05.2022 та Єдиного уроку 12.05.2022 року для учнів училища.

Матеріали до Дня цивільного захисту можна переглянути за посиланням:

http://surl.li/byigx

 «Доброго ранку, ветеране»

Щорічною традицією Вищого професійного училища №3 м.Чернівці є привітання ветеранів училища – колишніх працівників нашого закладу, напередодні Дня пам’яті і примирення. Педагоги і здобувачі освіти закладу відвідали із щедрими дарунками і щирими словами подяки ветеранів: Гуцуляка Володимира Ілліча – майстра виробничого навчання груп взуттєвиків та Паладійчук Марію Іванівну – викладача спецдисциплін швейного напрямку.

Конкурс онлайн плакатів

«Мова-наша зброя. говорімо українською»

 

Слово – зброя. Як усяку зброю, його треба чистити та доглядати.

Максим Рильський

З 01 по 20 квітня проводився конкурс он-лайн плакатів із загальною проблематикою

«Мова-наша зброя. Говорімо українською»,

переможцями стали здобувачі освіти:

І місце

Серафинчук Уляна група №8

i-mistse-serafynchuk-ulyana

ІІ місце

Савчук Наталія група №8

ii-mistse-savchuk-nataliya

ІІІ місце

Слаб’як Вероніка (група 9),Козар Ксенія (група 9), Андрієшин Надія  (група №8)

                                                                     #ЧистеДовкілляБуковини2022 🇺🇦🌱🌲🌳🏡🌈
16 квітня відзначатимемо День довкілля— національне екологічне свято, яке бере початок з 1999 року. Головна мета свята – підвищення рівня свідомості українців у питаннях, що стосуються збереження безпеки навколишнього середовища.
Уже традиційно Вище професійне училище 3 м.Чернівці долучається щороку до акцій та заходів з нагоди Дня довкілля.
З 12 по 14 квітня в училищі провели кампанію “За чисте довкілля”, ініційовану Департамент освіти і науки Чернівецької обласної військової адміністрації .

Працівники та здобувачі освіти взяли участь у Всеукраїнській акції “Сади перемоги” та провели благоустрій територій закладу.

Архіви

Категорії