Головна » Новини

Category Archives: Новини

Радимо прочитати на канікулах

Усе про книжку «Щасливі люди читають книжки і п’ють каву»

Бестселер французької письменниці Аньєс Мартен-Люган – сумна і красива історія жінки, яка після загибелі коханого чоловіка і доньки втрачає сенс існування. Головна героїня заново вчиться жити, кохати, відчувати. Книга про життя, поділене на «до» і «після», про самотність, надію, любов і віру в себе.

Детальніше: https://www.yakaboo.ua/ua/schaslivi-ljudi-chitajut-knizhki-i-p-jut-kavu.html?utm_source=criteo&utm_medium=cpc&utm_campaign=lowerfunnel

Усе про книжку «Їсти, молитися, кохати» 

 «Їсти, молитися, кохати» – надзвичайно щира розповідь жінки про духовне переродження і позитивні зміни у житті. Автор книги на власному прикладі довела, що навіть після найбільших криз можна не лише відновитися, а й відкрити в собі нові грані, можливості та рівні переживань. Героїня її роману – письменниця Лізрозчарована у сімейному житті та зневірена в особистому щасті. Жінка втрачає головне: сенс та смак до життя. Аби набратися сил та повернутися до життя, Ліз вирішує подорожувати. На її шляху три країни: Італія, Індонезія та Індія. Там вона вчиться їсти зі смаком, молитися з відкритим серцем та кохати, наче вперше.

Детальніше: https://www.yakaboo.ua/ua/isti-molitisja-kohati.html?utm_source=criteo&utm_medium=cpc&utm_campaign=lowerfunnel

 

За матеріалами Інтернет

4 червня — День вшанування пам’яті діток, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. За ініціативи Першої леді України Олени Зеленської цього дня проходить акція «Голоси дітей » в пам’ять загиблих дітей. Вона закликала прив’язувати на дерева дзвіночки, щоб вшанувати пам’ять маленьких українців.
Здобувачі освіти нашого освітнього закладу долучилися до акції та прив’язували на дерева дзвіночки, які символізують голоси вбитих маленьких українців
Щодня росія вчиняє злочини проти найменшого населення України. Маємо вшанувати памʼять кожного і кожної, чиє життя, на жаль, уже не повернути. Вічна памʼять дітям, загиблим внаслідок збройної агресії рф проти України.

#рух – це здорово!

        23 травня 2024 р у Києві відбулася фінальна конференція команд проєкту InConnect, представників державного та громадського секторів, освітян, підприємців, експертів та журналістів.
Тема конференції “Кооперація бізнесу та професійної освіти задля розвитку трудового потенціалу України”.
Відбулася сесія 1 “Збереження та розвиток людського капіталу України в умовах відновлення”. Спікерами сесії виступили: Ірина Шумік, генеральна директорка директорату професійної освіти МОН; Лілія Грабовська, начальниця управління державного центру зайнятості; Юлія Троян, помічник Міністра сектора забезпечення діяльності Патронатної служби Міністра Міністерства у справах ветеранів України; Людмила Сізікова, Перший Віце-президент Київської ТПП.
Сесія 2 “”Спільні ініціативи роботодавців та провайдерів професійної освіти в межах проєкту InConnect”. Команда училища: Олеся Нікішина, Наталія Дребіт та Олеся Гончарюк разом з Вірою Гуменюк, майстром ТОВ МАРСАНА представляли результати проекту “Майстерня інновацій”.
Дякуємо ГО Mentor Center , Наталії Стародуб та Юрію Булику за цікаві важливі ініціативи, підготовку та проведення конференції, якісну організацію проєкту.
Фінальна конференція відбулася у рамках програми «Професійна освіта в Україні/Skills4Recovery», яка реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, що діє за дорученням Федерального Уряду Німеччини.
Вітаємо учнівську мінікомпанію Fantasy Craft з почесною номінацією “Жіноче лідерство в бізнесі” на Національному конкурсі JA Компанія року 2024. Учасниками компанії є учні 4 групи: Юліана Мельник, Ангеліна Літовська, Вікторія Ферчук, Валентина Олексій, Марія Туняк та Олександра Дівічук.
Дякуємо Junior Achievement Ukraine за можливість участі у крутих ініціативах з розвитку підприємництва у молоді.
3 Днем вишиванки!
Сьогодні, 16 травня, вся Україна 🇺🇦 святкує День вишиванки – величне свято, яке обʼєднує нас, українців, навколо нашої багатої культурної спадщини.
Українська вишиванка – це частина культури українського народу, національна святиня, генетичний код нації.
Сьогодні День вишиванки має особливий сенс, адже ми, українці, змушені відстоювати свою національну автентичність і боротися за свободу, віддаючи найдорожче – свої життя.
Нехай сьогодні вишиванка стане нагадуванням, що ми маємо бути єдиними, як ніколи.
Плекаємо нашу історію, зберігаймо її духовні цінності!
15 травня 2024 року розпочала роботу вступна кампанія Вищого професійного училища №3 м Чернівці
Запрошуємо на навчання випускників шкіл за професіями, на базі 9 класів:
“Кравець, закрійник”(термін навчання – 3,5 роки);
“Кравець, квіткар”(термін навчання – 3 роки);
“Перукар (перукар-модельєр), манікюрник” (термін навчання – 3 роки).
Здобувачі освіти здобувають повну загальну середню освіту
На базі 11 класів:
“Кравець, закрійник” (термін навчання – 2 роки);
“Перукар (перукар-модельєр)”(термін навчання 1 рік)
А також можна заповнити заяву вступника за посиланням
Після заповнення заяви, очікуй дзвінка від представників освітнього закладу.
Приходь та реєструйся на омріяну професію
Сьогодні в училищі відбулося тестування учнів, що рік займалися за програмою “Компанія” від ГО Junior Achievement Ukraine .
Дівчата з команд училища Fantasy Craft та Prof&Me успішно склали іспит та отримали «Сертифікат підприємницьких компетенцій» – Entrepreneurial Skills Pass (ESP).
ESP – це міжнародна кваліфікаційна ініціатива, за результатами якої учасник/учасниця програми від Junior Achievement Ukraine підтверджує успішне засвоєння підприємницьких навичок. А саме – проходження річного курсу “Компанія”, самооцінка підприємницьких компетенцій, перевірка ділових, економічних і фінансових знань. Також сертифікат відкриває доступ до додаткових можливостей, що пропонує бізнес, провідні державні установи та міжнародні організації по всій Європі.
Дякуємо ГО Junior Achievement Ukraine за підтримку молоді України.
Друзі! Розпочато глядацьке голосування за найкращу колекцію на конкурсі “Прорив легкої промисловості” на тему «Українська вишивка – світовідчуття нації закодоване на полотні”.
Голосування триватиме з 13.05 – 15.05 до 24.00 год.
Наша колекція № 9 “Етно-грані деніму”.
Переходьте за посиланням та віддавайте, ваш такий важливий голос, за нашу колекцію. Нам потрібна підтримка глядачів та вболівальників.

Вітаємо талановиту молодь Вищого професійного училища № 3 м.Чернівці із завершенням навчання за програмою “Компанія” від ГО Junior Achievement Ukraine та успіхами на Регіональному конкурсі на кращу міні-компанію серед учнівських компаній Чернівецької області:
2 місце – учнівська міні-компанія Fantasy Craft, що представляла бізнес з виготовлення термоналіпок та оригінальних м’яких іграшок;
номінація “Краща жіноча компанія” – учнівська міні-компанія Prof&Me, що представляла сайт з пошуку професій.
Віримо у краще майбутнє для молоді України.

 

Архіви

Категорії