Головна » Новини

Category Archives: Новини

‼️ Нас виснажує не праця, не велика завантаженість, а відсутність змісту, ідей та справжніх мрій!
🚀Стартуємо… З мріями, ідеями у новий навчальний рік з програмою “Компанія” від Junior Achievement Ukraine .
👍Сьогодні в училищі відбулося перше заняття за програмою “Компанія”, де викладачі Леся Гончарюк та Natalija Drebit визначили цілі і завдання програми.
 “Україна за мир” ️
‼️Сьогодні у Вищому професійному училищі № 3 м.Чернівці викладачка Катерина Яковлєва разом з учнями провела інформаційну кампанію “Україна за мир”. ️
Україна щодня стикається з численними викликами та загрозами в умовах війни, але сьогодні ми разом хочемо висловити наше прагнення до миру. Педагоги та учні об’єднали зусилля, щоб показати, що Україна прагне до гармонії та взаєморозуміння.
Під час цього заходу ми висловили свої думки та ідеї щодо того, як ми можемо сприяти миру в наших життях та спільноті. Кожен з нас має можливість внести свій власний вклад у створення кращого майбутнього.
️Ми як ніхто знаємо ціну миру і ніколи не її не забудемо. Нехай мир скоріше запанує у всіх будинках і містах нашої країни. Слава Україні! Героям слава!
📍Для окремих груп нашого закладу новий навчальний рік 2023-2024 розпочався із виробничої практики на підприємствах міста та області.
📍Підсумком виробничої практики 20-21.09.2023 для учні груп 9,10,12,14 є кваліфікаційні завдання практичного та теоретичного змісту, з якими учні відмінно справились.
👏Вітаємо учнів з черговим підтвердженням кваліфікаційного рівня: 9 група – “закрійник 4 розряду”, 10 група – ” модистка головних уборів 3 розряду”, 12 та 14 група – ” “кравець 2-3 розряду”.

“Увага! Діти на дорозі!”

Відповідно до плану роботи освітнього закладу відбулися заходи з безпеки дорожнього руху “Увага! Діти на дорозі!”

«Професійна орієнтація: успішні практики та нові виклики»

Локація директорів закладів професійної (професійно-технічної) освіти у рамках серпневого форуму освітян Чернівецької області представлена спікерами системи освіти, роботодавцями та представниками бізнесу.

Під час заходу обговорено актуальні питання підготовки кадрів для системи профтехосвіти, співпрацю з роботодавцями, впровадження дуальної форми навчання, роботу в умовах та на потреби воєнного стану.

Було поставлено цілі та пріоритетні напрямки розвитку професійної (професійно-технічної) освіти області.

Про актуальні питання підготовки педагогічних працівників для системи професійної (професійно-технічної) освіти розповів Валерій КРАМАР, доктор фізико-математичних наук, професор кафедри професійної та технологічної освіти і загальної фізики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича

Спікер Неля МАЛЬКО, виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування Чернівецької області «Агенція розвитку громад Буковини» говорила про можливості співпраці із закладами

Про впровадження дуальної форми здобуття освіти у ЗП(ПТ)О спілкувалися із Вадимом КОМОВИМ, директором з питань розвитку Компанії «Вікна Стиль»

Кращі практики представлені колегами ЗП(ПТ) області, зокрема Микола МАКАРЕВИЧ, директор Глибоцького професійного ліцею, голова ради директорів закладів професійної (професійно-технічної) освіти області розповів про Організацію професійної освіти дорослих у взаємодії з Державним центром зайнятості

У Миколи КИРИЛЮКА, директора Чернівецького вищого комерційного училища Державного торговельно-економічного університету дізналися про Особливості роботи закладу професійної (професійно-технічної) освіти в умовах війни

Про діяльність Центру кар’єри та кар’єрне консультування у Чернівецькому вищому професійному училищі радіоелектроніки розповіла Галина ПИСАРЕВСЬКА, заступник директора з навчально-виробничої роботи Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки

Зацікавила присутніх заходу команда «Зігріємо Україну»– переможці Національного конкурсу «Компанія року», учасники Європейського конкурсу молодіжного підприємництва:

Михайло ВІРСТА, Богдан РАБАНЮК, Андрій ТАРАНГУЛ, здобувачі освіти ДПТНЗ «Чернівецький професійний ліцей автомобільного сервісу» поділилися своїми враженнями та здобутим досвідом, а також розповіли про розвиток підприємницької компетенції у сучасному освітньому просторі.

Сьогодні у Вищому професійному училищі № 3 м. Чернівці відбувся перший урок на тему “Україна в моєму серці”. 🇺🇦❤️
Ця тема завжди актуальна для нас, адже Україна – це наша Батьківщина, наша історія і наша майбутнє. Під час уроку ми ділилися своїми думками, почуттями та переживаннями щодо майбутнього нашої країни.
Дякуємо всім педагогам та учням за участь у цьому особливому заході. Нехай Україна завжди буде в наших серцях, а ми робимо все можливе, щоб зробити її ще кращою та процвітаючою державою. 🌻🇺🇦❤️
Дорогі друзі! Сьогодні, 1 вересня, ми відзначили свято, яке завжди наповнює наше серце теплом і надією на майбутнє – День знань! 📚✨
З вітальним словом до учнів та педагогів звернулася директор училища Олеся Нікішина. Вона побажала усім миру і перемоги, здоров’я, сил, наснаги для плідного навчання та праці.
Під час лінійки ми вшанувати пам’ять тих, хто віддав своє життя за нашу країну. Хвилина мовчання нагадала нам про важливість миру та пам’ять про героїв, які захищали нашу державу.
Активність і спорт завжди важливі для нас, і сьогодні ми відзначили переможців спортивних змагань. Вітаємо всіх спортсменів із заслуженими нагородами і досягненнями! 🏆👏Також відзначили грамотами за творчі досягнення команду училища Fancy Belt, учасника програми “Компанія”. 🎨🎭
З найкращими побажаннями, колектив ВПУ № 3 м. Чернівці 💙📚✏️
📍Програма “Компанія” від Junior Achievement Ukraine стартує у 2023/2024 н.р.
📍Старший майстер училища Natalija Drebit взяла участь у дводенному тренінгу про особливості впровадження програми “Компанія”. Під час заходу педагоги знайомилися з методикою викладання курсу, попрацювали у командах над генерацією бізнес-ідеї.
‼️Запрошуємо учнів долучитися до команди училища, здобути базові навички з підприємства та стати учасником цікавих заходів, що передбачені програмою.

#НПВБуковина2023#ДеньПамятіЗахисників2023

29 серпня в Україні відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

 Цей день встановлено Указом Президента України від 23 серпня 2019 року № 621 для увічнення героїзму військовослужбовців і добровольців, котрі віддали життя за Батьківщину.

Збереження і гідне вшанування пам’яті полеглих захисників України є священним обов’язком держави і суспільства.

Відзначення Дня пам’яті захисників України саме 29 серпня обрано не випадково, бо саме в цей день у 2014 році, в ході російсько-української війни та Іловайської операції відбувся потужний прорив української групи військ з російського оточення, де проявився масовий героїзм добровольців і військових, та загинула найбільша кількість українських воїнів. Ті трагічні події російсько- української війни розгорталися на сході України, саме на полях соняхів, які вже дозрівали. І саме під цими соняхами сотні захисників України в боротьбі з ворогом поклали своє життя на вівтар свободи та незалежності нашої країни. Саме тому сонях повинен бути тим символом Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Адже Україна для кожного із загиблих воїнів –  це є сонце в його душі, яке зігрівало і надихало захищати свій дім. Тому сонях – це не просто символ історичної мужності українських воїнів, це –  символ життя України. З чорним, як українська земля, зернятком, що обов’язково проросте, бо українці і далі будуть відроджуватися, скільки б не намагалися їх знищити.

За матеріалами Інтернет (Матеріали  Українського Інституту  національної пам’ яті,  фото вільного доступу)

‼️З нагоди важливих свят – ДНЯ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ та ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ – колектив Вищого професійного училища № 3 м. Чернівці від щирого серця вітає вас!
💙💛Символіка нашої незалежності завжди буде натхненням для нас. День Державного Прапору та День Незалежності — ці свята об’єднують українців у відчутті гордості за нашу країну, її історію та майбутнє.
🇺🇦Спеціально до Дня Незалежності колектив нашого закладу створив колекцію моделей одягу “Незламна”. Ці неперевершені та стильні образи пронизані духом патріотизму та любові до України. Кожен шов, кожна деталь – це наш вклад у підтримку національних цінностей.
📣Хочемо подякувати нашій неймовірній команді майстрів виробничого навчання та всім, хто вклав душу в цей проєкт. Ваша праця допомогла втілити нашу гордість та любов до України в цих чудових образах.
🇺🇦Нехай Державний Прапор завжди буде для нас символом єдності, сили та незламності. Бажаємо кожному невичерпного джерела енергії, патріотичного духу та незламної віри в краще майбутнє для нашої чудової України! Перемоги та миру нам всім!
З любов’ю та гордістю, колектив ВПУ № 3 м. Чернівці 💙💛

Архіви

Категорії