Головна » Новини

Category Archives: Новини

Сьогодні, учасники програми “Компанія”, що вивчається завдяки Junior Achievement Ukraine , мали змогу зустрітися з Олександром Побережним, власником ТОВ Наталюкс. Торгова марка “Наталюкс” – український виробник якісного одягу.
Під час зустрічі Олександр Побережний поділився з учнями досвідом заснування власного підприємства, написання бізнес-плану, виробництва і маркетингу товарів, управління персоналом. “Найважливіше у житті знайти улюблену справу, вивчити її досконало і працювати докладаючи максимум зусиль, і тоді успіх прийде до вас” – це найцінніша порада від ментора.

📣 Заклади професійної (професійно-технічної) освіти Чернівецької області за методичного супроводу НМЦ ПТО у Чернівецькій області, беруть активну участь у дослідно-експериментальній роботі. Зокрема, Вище професійне училище №3 м. Чернівці, як учасник науково-освітнього альянсу «Soft skills – навички успішності» в межах педагогічного експерименту регіонального рівня «Формування м’яких навичок майбутніх кваліфікованих робітників в освітньому середовищі закладу професійної (професійно-технічної) освіти» незабаром візьме участь у педагогічних читаннях «М’які навички в умовах воєнної агресії».

11 січня у Львові та 27 січня у Чернівцях ми провели чергові навчальні тренінги для вчителів профільних коледжів та закладів професійно-технічної освіти. Ці події стали ще одним етапом реалізації навчального курсу з підприємництва «Компанія» у Львівській та Чернівецькій областях.
27 вчителів з Львівської та 26 з Чернівецької областей обговорили особливості процесу впровадження навчальної програми, ознайомилися з організацією фінансів та обліку учнівських міні-компаній та дізнались, як успішно підготувати навчальні компанії до учнівської ярмарки та національного конкурсу.
Після завершення тренінгів всі учасники отримали сертифікати про проходження навчання.
У травні 2023 року відбудеться всеукраїнський конкурс, переможці якого представлятимуть Україну на Європейському фестивалі молодіжного підприємництва #Gen_E 2023 від JA Europe у Туреччині.

Бій під Крутами – бій за майбутнє України.

У Крутах у 1918 році вирішувалася доля молодої української держави. Кілька сотень відважних юнаків та чоловіків зробили свій вибір – виступили проти російської військової агресії, стали на захист України.

Бій під Крутами був оборонною операцією, яка зупинила на кілька днів наступ переважних сил ворога. Ця битва символізує патріотизм, стійкість і самопожертву української молоді в боротьбі за державність.

Тоді захисники української незалежності не змогли вистояти в боротьбі з переважними силами агресора. Та подвиг крутянців, як і всіх Героїв визвольних змагань, став прикладом для захисників України в нинішній російсько-українській війні.

Сьогодні ми маємо завершити їхню справу.

Пам’ятаємо подвиг Героїв Крут!

Шануємо кожного і кожну, хто нині виборює нашу перемогу, право жити у вільній країні на своїй землі!

У бібліотеці училища діє книжково – інформаційна виставка,яка висвітлює події та подвиг відважних юнаків.

 

 

📣 26 січня 2023 року, відповідно до плану роботи НМЦ ПТО у Чернівецькій області, в онлайн-режимі, на базі Вищого професійного училища №3 м. Чернівці, відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів спеціальних дисциплін та майстрів виробничого навчання закладів професійної (професійно-технічної) освіти Чернівецької області з підготовки кваліфікованих робітників сфери послуг (індустрії краси) «Логістика навичок успішності як передумова забезпечення якості потоку знань конкурентоздатних робітників сфери послуг».
🔰У ході вебінару було презентовано доповіді з означеної тематики:
✅ Логістика формування потоку знань кваліфікованих робітників за професією “Перукар (перукар-модельєр), манікюрник”. Презентація навчального посібника «Окантування волосся» – Ілона Мельник, викладач спеціальних дисциплін ВПУ №3 м. Чернівці, голова обласного методичного об’єднання педагогічних працівників сфери послуг (індустрії краси);
✅ Логістичний підхід до формування потоку знань майбутніх фахівців сфери послуг (індустрії краси). Презентація сайту і блогу старшого майстра – Юлія Олексин, старший майстер ВПУ №3 м.Чернівці;
✅ Майстер-класи:
“Кератинове відновлення волосся” – Оксана Олентирь, майстер виробничого навчання ВПУ №3 м. Чернівці;
“Виконання гігієнічної чистки пальців рук з використанням ремувера” – Сніжана Гакман, майстер виробничого навчання ВПУ №3 м. Чернівці;
✅ Логістика навичок успішності ХХІ століття. Клієнтоорієнтований підхід при формуванні навичок успішності майбутніх фахівців сфери послуг (індустрії краси) – Людмила Білоус, методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Чернівецькій області.
Працюємо, щоб перемагати!
Працюємо, щоб захищати!
Працюємо…
Дякуючи невтомним бджілкам Вищого професійного училища №3 міста Чернівці ще один рулон якісного спандбонду
став маскувальними костюмами для наших Захисників!
Швидкість, якість, надійність – це про вас наші невтомні захисниці наших Захисників!
Здоров’я Вашим рукам!!!
Перемоги всім нам!!!
22 січня український народ щорічно святкує День Соборності України.
Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу.
Перемоги, миру і процвітання всім нам!

22

22 січня – ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Україна СОБОРНА. Разом до ПЕРЕМОГИ

                                  Хай слово «Соборність» не буде тільки книжковою фразою,

але буде щоденним хлібом та правдивою Ідеєю наших буднів»

Михайло Дяченко ( Марко Боєслав)

 «За соборний моноліт»,1950рік.

Єдність і свобода робить нас, українців, гідними нащадками батьків. У січні 2018 року була створена Українська Народна Республіка, відома як УНР. На території, яка входила до складу Австро – Угорської імперії, була створена Західноукраїнська Народна Республіка (ЗУНР).

Щоб втілити українську мрію в реалії, очільниками цих двох республік був підписаний своєрідний договір. Цей договір увійшов в сучасну історію під назвою «Акт злуки». 22 січня 1919 року він був публічно оприлюднений у Києві на Софіївській площі.

Проголошення Соборності УНР і ЗУНР 22 січня 1919 року – історичний акт об’єднання українських земель в одній державі, що увінчав соборні прагнення українців.

В бібліотеці училища розгорнуто інформаційні матеріали до дня Соборності «Україна Соборна. Разом до Перемоги» для всіх відвідувачів, кому не байдужа наша історія. Вивчати, пізнавати минуле й сучасне своєї землі й свого народу – це пізнавати себе. Адже кожен із нас – як зернина на пшеничному полі народу. Кожен має в своїй душі те, що вирізняє українців з-поміж інших національностей у світі.

Викладач історії Бевцик В.Г.  ознайомив здобувачів освіти групи №6,  з історичною літературою та іншими  інформаційними матеріалами книжкової виставки  в бібліотеці училища.

ЦИТАТИ ПРО СОБОРНІСТЬ

22-sichnya-den-sobornosti-ukrayiny

5 онлайн-курсів для розвитку
Учні та педагоги у сфері профосвіти, ловіть 5 свіженьких онлайн-курсів для розвитку
Вони знаходяться за цим посиланням bit.ly/3Hirg8M
Оновити свої знання можна у сфері будівельного креслення, підприємництва і цифрової компетності.
Нагадуємо, що торік у межах програми «EU4Skills» відбувалась презентація перших 6 короткострокових курсів д
ля представників сфери профосвіти.
Їх також можна знайти за тим же посиланням.
Більше про курси за посиланням bit.ly/3D1vsHI
Освіта, безпека, волонтерство – Сергій Шкарлет завітав до закладів освіти Буковини
Міністр освіти і науки України відвідав укриття та новостворений клас безпеки на базі обласної спеціалізованої школи-інтернат ІІ-III ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів «Багатопрофільний ліцей для обдарованих дітей», в якому учні займатимуться вивченням правил пожежної, мінної безпеки та цивільного захисту, ознайомлюватимуться з алгоритмом дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій та набуватимуть навичок надання домедичної допомоги.
У Вищому професійному училищі №3 здійснено огляд захисної споруди цивільного захисту та розглянуто функціонування навчально-практичних центрів. Також продемонстровано волонтерську діяльність, зокрема пошиття шевронів та виготовлення окопних свічок.
У ході візиту відвідано укриття закладу дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 54 «Зернятко» Чернівецької міської ради, ознайомлено з умовами забезпечення освітніх послуг дітей дошкільного віку як україномовного, так і румуномовного населення.
Завершальним етапом візиту Міністра стало відвідування Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича та Чернівецького юридичного інституту НУ «ОЮА».

Архіви

Категорії