Головна » Позаурочна робота

Category Archives: Позаурочна робота

До Міжнародного дня протидії булінгу (День боротьби з цькуванням) соціальним педагогом Інна Максимюк, практичним психологом Одарка Софійчук проведено тренінг “Булінг: причини і наслідки” із учнями І курсу.
Захист прав і свобод, формування у здобувачів освіти ціннісних життєвих навичок та моделей поведінки – це основна мета заходу.
#тияк
В межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я “Ти як?” за ініціативою Олени Зеленської та з метою інформаційного супроводження Ініціативи Міністерство культури та інформаційної політики України розроблено ряд візуальних та аудіовізуальних матеріалів. Основна місія проєкту – зробити піклування про ментальне здоров’я щоденною звичкою для українців.
КОМУНІКАЦІЙНІ МАЙДАНЧИКИ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРОГРАМИ МЕНТАЛЬНОГО ЗДОРОВ’Я
Підписуйтесь, будь ласка, на сторінки Програми. Допоможіть іншим дізнатися про цінність ментального здоров’я та піклування про нього

Великдень – найвеличніше свято українців🇺🇦 Воно вважається найсвітлішим, найважливішим святом весни, яке розкриває радість перемоги Божого Сина над смертю й вічним забуттям. Українці ретельно готуються до цього дня. Саме тому первинна профспілкова організація освітнього закладу закупила Пасхальні кекси для сімей ВПО, які тимчасово проживають у гуртожитку, для учнів ВПО та колективу училища.

Щиро вітаємо всіх із прийдешнім СВІТЛИМ СВЯТОМ ВОСКРЕСІННЯ ХРИСТОВОГО й бажаємо добра, миру, злагоди в кожному домі та перемоги Україні!

Писанка, зроблена власними руками, − найпотужніший оберіг.
Благодійний фонд «Рокада» Чернівці продовжує долучати до старовинної української магії виготовлення унікальних писанок до Великодня .
Сьогодні цікавий майстер-клас з писанкарства було проведено у гуртожитку ВПУ №3 м.Чернівці, де наразі проживає 38 внутрішньо переміщених осіб переважно з Донецької та Миколаївської областей. На заході були присутні 12 дітей, які після майстер-класу отримали власні набори для писанкарства та солодкі подарунки.
Проєкт реалізовується при підтримці UNHCR Ukraine – Aгентство ООН у справах біженців в Україні
Квітень 2023
 
«Справді гуманна педагогіка – це та, яка в змозі залучити дітей до процесу творення самих себе».
Ш. Амонашвілі

Чи може людина жити без духовності? Може, але з великими труднощами, в стані деградації та з ризиком самознищення. Саме тому духовність дуже важлива для людини. В рамках тижневика в освітньому закладі було проведено ряд заходів:

  • флешмоб «Серце віддаю дітям», автори учнівське самоврядування;
  • онлайн-челендж учнівських малюнків, теми, які вони вибрали для своїх робіт, є дуже символічними: «Хай день починається з посмішки», «Пізнай собі»…
  • година спілкування «Основи християнської етики» викладач Марія Мацьопа.
У цей буремний час дуже важливо позитивно мислити і пізнавати власні можливості. Про це та інші аспекти духовного розвитку підлітка говорили в рамках Тижня духовності. Спільно обговорювали основні принципи та життєві цінності, трансцендентний та комунікативний характер духовності, що є неодмінною складовою буття людини.
Соціально-психологічна декада “Ми та наше здоров’я”
Здорова людина – найдорогоцінніший здобуток природи (Т. Карлейль).
У Вищому професійному училищі №3 м. Чернівці відбулася соціально-психологічна декада “Ми та наше здоров’я” з 27.03 по 03.04.2023р.  Соціальним педагогом Інна Максимюк та практичний психолог, Одарка Софійчук було проведено ряд заходів, які були спрямовані на формування відповідальності щодо власного життя та життя інших людей, усвідомлення своїх ціннісних пріоритетів та встановлення своїх життєвих цілей.
Global Money Week (Всесвітній тиждень грошей)
Вище професійне училище долучилося до проведення Global Money Week (Всесвітній тиждень грошей) — щорічна міжнародна освітня кампанія, метою якої є розвиток фінансової свідомості дітей та молоді, ініційований Національним банком України.
Із 20 по 31 березня, педагоги закладу долучали учнів до відео з експертами НБУ, програми вебінарів GMW, фінансових ігор, а також провели уроки фінансової грамотності: «Мій перший бюджет»; «Витрати та заощадження»; «Кредит – мої права та обов’язки»
Березень 2023
Просвітницько-профілактична зустріч
У Вищому професійному училищі №3 м. Чернівці відбулася зустріч здобувачів освіти з інспектором СЮП ВП Чернівецького РУП ГУНП в Чернівецькій області, лейтенантом поліції Василем ОНОШКА. Мета зустрічі – превентивна роз’яснювальна робота та попередження насильницьких зіткнень у молодіжному середовищі.
Лютий 2023
Декада «Цінність життя»
Війна заставила переосмислити цінності та своє життя в цілому. Зараз для більшості українців головною цінністю і скарбом є життя, сім’я та рідні, також ми почали цінувати своє житло, яке б воно не було, свій дім! Ці обставини мотивують розвивати у здобувачів освіти внутрішній компас та ресурси, які допоможуть долати кризові ситуації.
З 30 січня до 11 лютого 2023 року у Вищому професійному училищі №3 м. Чернівці пройшла декада «Цінність життя», у рамках якої практичний психолог, Одарка Софійчук та соціальний педагог, Інна Максимюк, залучили учнів І-ІІІ курсів до:
• Інстаграм-завдання «Мої життєві пріоритети»
• Ігрофікованого онлайн-квесту «Живи без ілюзій»
• Інтерактивного заняття «Безпека онлайн»
• Розвивальної роботи за програмою «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція», заняття №4 «Життєві цінності»
Лютий 2023
День безпечного Інтернету (Safer Internet Day)
7 лютого 2023 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. Це буде вже 20 День безпечного Інтернету. Для підвищення цифрової компетентності здобувачі освіти та педагоги освітнього закладу доєдналися до всеукраїнського онлайн-марафону до Дня безпечного інтернету із подальшим проходженням веб-квесту. Також у рамках цього дня соціальний педагог, Інна Максимюк, провела із учнями І курсу інтерактивне заняття «Безпека онлайн».

Архіви

Категорії