Головна » Позаурочна робота

Category Archives: Позаурочна робота

Благодійний фестиваль «Амбасадор Дитинства»
Берегти, шанувати, а також передавати українські традиції з покоління в покоління – це найсвятіший обовʼязок кожного громадянина та громадянки України.
09 грудня педагоги та здобувачі освіти нашого закладу, з професій «Кравець, закрійник» та «Перукар (перукар-модельєр), манікюрник», долучилися до благодійного фестивалю «Амбасадор Дитинства», на якому продемонстрували майстер-класи з виготовлення оберегу Воїну-визволителю та плетіння українського елементу зачіски – коси! Прагнемо якнайшвидшої ПЕРЕМОГИ!
У рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії у Вищому професійному училищі №3 м. Чернівці відбулася просвітницько-профілактична зустріч учнівської молоді з працівниками поліції: старшим інспектором, лейтенантом поліції Василем Оношка та поліцейською, сержантом поліції Діаною Рожко СЮП ВП ЧРУП ГУНП в Чернівецькій області Ювенальна поліція Чернівецькoї області
☝️Спілкувалися про булінг, кібербулінг, а також обговорили різні форми домашнього та гендерно зумовленого насильства.
✍️Правоохоронці вважають, що такі зустрічі створюють фундамент для формування в суспільстві нульової толерантності до насильства. Можливість обговорити проблему та проаналізувати негативні чинники, що її зумовлюють, дає великий превентивний ефект.
Здобувачі освіти отримали кваліфіковані відповіді на запитання. Було цікаво і повчально.
Практичний психолог освітнього закладу, Одарка Софійчук подякувала гостям за цікаву і змістовну інформацію, дружню атмосферу.
❄️День Святого Миколая – казковий та святковий час для наших учнів, щедрий на усмішки і подарунки. Саме з цієї нагоди адміністрація закладу разом із Профспілковою організацією підготували подарунки 🎁 для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, здобувачів освіти ВПО та учнів, батьки яких є або були учасниками бойових дій, дітей померлих учасників бойових дій.
Незважаючи на нелегкий та тривожний час для нашої країни, ми робимо усе можливе заради посмішок наших дітей! 💙💛
У такий непростий час, який наразі переживає наша країна, додержання права на захист від домашнього насильства не повинно вважатися другорядним. Так, у рамках Всукраїнської кампанії “16 днів проти насильства”, практичний психолог Одарка Софійчук спільно з психологами Благодійного Фонду Право на захист Іваном Шородком, Каріне Карапетян та юристом фонду Лілією Ластовиченко провели 2 інформаційних захода “Гендерно-зумовлене насильство: як уникнути і протидіяти”? (до Міжнародного дня боротьби з насильством щодо жінок – 25 листопада) серед здобувачів освіти, з метою формування безпечного середовища для кожної особистості.
Насильству немає виправдання! Починайте діяти! Не замовчуйте та не відвертайтеся від тих, кому потрібна допомога.

Фото-квест «Бути гідними!Бути вільними!» 

до 10 -ї річниці Дня Гідності та Свободи ,який провели здобувачі освіти 2 ,5,1 групи  під керівництвом викладача,класного керівника 5 групи Плаксюк І.І.завершився творчою роботою-інфографіка з хештегами # бути гідним та # гідність_свобода та відеороліком «День Гідності та Свободи-разом ми сильні».Дякую здобувачам освіти за креативність і активне визначення своєї позиції-«Гідність починається з мене»

«Заряджені гідністю та жагою свободи»

Класним керівником 7 групи Галиною Савчук-Баловсяк проведено інформаційну годину на тему «Заряджені гідністю та жагою свободи».

Метою інформаційної години було вшанування пам’яті героїв Небесної сотні та воїнів, що загинули під час бойових дій в зоні АТО на Донбасі та російсько-української війни, прищеплювання любові до Батьківщини, виховання патріотичної свідомості, розвиток бажання стати гідними громадянами України.

Здобувачі освіти усвідомили поняття «Свобода» та «Гідність», здійснили екскурс в історії держави.

Свобода – можливість чинити вибір відповідно до своїх бажань, інтересів і цілей на основі знання об’єктивної дійсності.

Гідність – це поняття моральної свідомості, яке виражає уявлення про цінність всякої людини, як моральної особистості, а також категорія етики, що означає особливе моральне ставлення людини до самої себе і ставлення до неї з боку суспільства, в якому визнається цінність особистості.

Україна заплатила і продовжує платити надзвичайно високу ціну за те, щоб Гідність була першою із чеснот українців, нашої політичної еліти.

Запровадження Дня Гідності та Свободи на державному рівні є свідченням визнання важливості цих цінностей як наріжних для українського суспільства.

Листопад 2023
Міжнародний День толерантності
ТОЛЕРАНТНІСТЬ – ЦЕ РОЗУМІННЯ ТОГО, ЩО ЛЮДИНА МАЄ ПРАВО БУТИ НЕ ТАКОЮ, ЯК ІНШІ.
🔹Практичний психолог Одарка Софійчук спільно з фасилітаторами Елладою Минасовою, Валерією Сандуляк та супервайзером Вікторією Кашубаю ГО “Аваліст” у партнерстві з Міжнародною організацією Save the Children in Ukraine в рамках проєкту “Безпечні школи та центри цифрової освіти на Західній Україні” 16.11.2023 провели серед здобувачів освіти, які проживають в гуртожитку, брейн-ринг «Толерантність – жити в мирі з собою та іншими», на базі створеного даною організацією Цифрового Навчального Центру.
🔸Здобувачі освіти мали можливість ще раз переконатися, що у світі діють закони добра, терпимості, чесності, щирості, співпереживання та любові, а толерантність врятує світ. Тож у ці дні, як ніколи, ми повинні толерантно ставитися до вибору інших.
💙💛Будьмо толерантними та прямуймо до нашої Перемоги!🇺🇦
Доброта з роками не старіє Доброта, як сонце, гріє.
Всесвітній день доброти – міжнародний день, який відзначається щорічно 13
листопада. День доброти – чудова можливість знайти час на хороші вчинки💗
▫️Саме цьогодні хочемо поділитися з вами однією історію …
Наш освітній заклад, з перших днів повномаштабної російської агресії в Україні, відчинив двері гуртожитка і став прихистком для тих,
хто вимушено покинув власні домівки, шукаючи безпечне місце для себе та сім’ї.
Понад 600 сімей проживало в нашому гуртожитку з різних куточків України.
Небайдужі люди, волонтери, благодійники, міжнародні організації підтримали та надають і надалі різного
види допомогу, щоб внутрішньо переміщені особи комфортно себе почували.
▫️Так, наші педагоги також систематично підтримують сімей, для яких гуртожиток став тимчасовим місцем проживання.
Нещодавно ми згуртувалися і поповнили запаси продуктами харчування
(крупи, консерви, домашня консервація, овочі, фрукти, солодощі, молочні продукти та ін.) на осіннньо-зимовий період.
💛💙Добро врятує світ та обʼєднує, адже воно закладене в людській природі, саме тому робити гарні вчинки може кожен!🌸
Вітаємо здобувачку освіти Меланію Руснак, за професією «Перукар (перукар-модельєр), манікюрник, яка взяла участь у ІІ етапі обласного конкурсу “Професійний талант року-2023”💥 та гідно представила наш освітній заклад.
За результатами журі 🎉 отримала диплом учасника у номінації “ГРАЦІЙНІСТЬ”🌸
🌷Вітаємо та бажаємо професійній здобутків
🖇️27 жовтня з метою національно-патріотичного виховання класним керівником 7 групи Галиною Савчук-Баловсяк проведено зі здобувачами освіти інформаційну годину на тему: «28 жовтня – День визволення України від нацистських окупантів», протягом якої здійснено екскурс в історію та вшановано пам’ять борців за волю нашої країни.Також відзначено актуальність теми інформаційної години в сучасних умовах.💙💛

Архіви

Категорії