Головна » Позаурочна робота

Category Archives: Позаурочна робота

Грудень 2022

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

З 25 листопада до 10 грудня у Вищому професійному училищі №3 м. Чернівці відбулася Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», заради об’єднуючої мети: збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у співвітчизників, створити соціальний простір вільний від насильства.

Акція охоплювала наступні дати:

 • 25 листопада– Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок

Психологінею Наталією Цимбалюк БО “БФ Рокада” проведено психоедукаційний тренінг “Жінка та її права” із здобувачами освіти та молоддю ВПО віком від 18-20 років. Під час тренінгу обговорено, що таке гендерно зумовлене насильство, права жінок, як їх відстоювати та куди звертатися у разі порушення. Також під час бесіди розбирали міфи та факти та кейс-методи, а також грали у психоедукаційні ігри.

 • 1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, з метою звернути увагу суспільства на цю проблему соціальним педагогом Інною Максимюк було проведено акцію «Боротися з вірусом, а не з людьми» і квест «Обери життя» із здобувачами освіти І курсу.

 • 2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством

Практичний психолог Одарка СОФІЙЧУК ознайомила молодь з інтерактивними ігори «Галопом по Європах» та «Рожеві окуляри», з метою уникнення можливих ризиків потрапляння в рабство та наслідків необачних вчинків при виїзді за кордон для працевлаштування або подорожі.

 • 5 грудня – Міжнародний день волонтера

Не втрачаємо прекрасну можливість у важкі часи розбавити наші сірі будні захопливою підготовкою до свят, адже життя триває і наші дітки очікують казки… За ініціативи Олеся Нікішина (директора освітнього закладу) під керівництвом Одарка Софійчук (практичного психолога) та Інна Максимюк (соціального педагога) учні освітнього закладу згуртувалися і разом з дітками ВПО, які проживають у гуртожитку, виготовляли печиво власними руками, розмальовували та пригощали одне одного. Бажаємо, щоб Новий 2023 рік став роком ПЕРЕМОГИ для УКРАЇНИ.

 #РазомДоПеремоги

 • 6 грудня – Вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі

Педагоги та здобувачі освітнього закладу в цей день запалили свічу пам’яті та вшанували хвилиною мовчання 14 жінок-студенток, які були вбиті злочинцем лише через те, що вони були феміністками.

 • 10 грудня – Міжнародний день прав людини

Відбулася просвітницько-профілактична зустріч здобувачів освіти І курсу із працівниками ювенальної превенції, відділу превенції Чернівецького відділу поліції ГУНП у Чернівецькій області Ювенальна превенція Чернівецького РУП. Під час зустрічі правоохоронці роз’яснили учням, що таке домашнє насильство та про те, як можна йому протидіяти, як можна захисти себе у випадку, якщо станете жертвою домашнього насильства, куди потрібно звертатися за допомогою. Нагадали й про такий вид насильства, як “булінг” та про те, яка буває відповідальність за різні прояви насильства.

#Молодьтаполіціяразомпротинасильства

До відзначення 25-річчя з часу польоту у космос першого космонавта України Леоніда КАДЕНЮКА, в освітньому закладі відбулась обласна кампанія «Каденюк – міць української нації » з метою національно-патріотичного виховання серед молоді. Початком обласної кампанії стала конференція учнівського самоврядування « Екологічна безпека нашої громади», присвячена пам’яті Леоніда Каденюка, міжнародного екологічного активіста. Також в училищі було проведено:
🔹бібліотечний урок «Місія космос»,
🔹тематична полиця «Перший український космонавт»;
🔹екскурсія до музею « Авіації та космонавтики»;
🔹єдиний урок «Перший космонавт незалежної України».
Обласна кампанія «Каденюк – міць української нації» завершилася флешмобом «Ми – за мирний космос, за мир в Україні і світі».
Міжнародний день толерантності

Що таке “толерантність”? І як ми розуміємо “бути толерантними одне до одного”? Це справді важливе питання, у якому варто розібратися. Сьогодні, в Міжнародний день толерантності, здобувачі освіти Вищого професійного училища №3 м. Чернівці провели соціальне опитування серед людей, різних за віком та сферою діяльності.
Автори задуму – учнівське самоврядування ВПУ3, практичний психолог Одарка Софійчук, соціальний педагог Інна Максимюк.

https://youtu.be/xBFgY86vubY

13.11.2022
Всесвітній день доброти

Сьогодні, 13 листопада, Всесвітній день доброти! Відзначати це свято простіше будь-яких інших – варто лише зробити хоча б найменшу, але добру справу. До того ж, допомога оточуючим – дуже хороший спосіб поліпшити своє життя. Адже, щоб змінити світ на краще, потрібно робити маленькі кроки, які приведуть до великих цілей. Здавалось, незначні речі, але всі вони зроблять ваш день та оточуючих добрішими. Ділимося з вами Добрими Справами наших здобувачів освіти та педагогів.
Автор челенджу – практичний психолог Одарка Софійчук.


«Увага! Діти на дорозі!»

Новий 2022-2023 навчальний рік в освітньому закладі розпочався проведенням місячника з профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму «Увага! Діти на дорозі!». І все це не випадково, адже сучасний світ, із його насиченістю автошляхів та вулиць, повний небезпек для пішоходів.

 Із метою активізації роботи з попередження дитячого дорожньо – транспортного травматизму у межах місячника «Увага ! Діти на дорозі!» впродовж вересня у закладі освіти відбулись ряд заходів:

 • єдиний урок з безпеки дорожнього руху із залученням представників Управління Патрульної поліції м. Чернівці;
 • години спілкування «Знай та вивчай правила дорожнього руху»;
 • перегляд навчальних фільмів з безпеки дорожнього руху;
 • бесіди з учасниками освітнього процесу, щодо збереження дорожньої інфраструктури;
 • батьківські збори щодо використання у темну пору доби світло відбивних елементів на одязі.

Упродовж місячника «Увага! Діти на дорозі!» здобувачі освіти отримали важливу інформацію, яка допоможе їм зберегти своє життя та не потрапити в біду.

 

 «Доброго ранку, ветеране»

Щорічною традицією Вищого професійного училища №3 м.Чернівці є привітання ветеранів училища – колишніх працівників нашого закладу, напередодні Дня пам’яті і примирення. Педагоги і здобувачі освіти закладу відвідали із щедрими дарунками і щирими словами подяки ветеранів: Гуцуляка Володимира Ілліча – майстра виробничого навчання груп взуттєвиків та Паладійчук Марію Іванівну – викладача спецдисциплін швейного напрямку.

8 лютого у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого інтернету”.
З метою підвищити інформаційну компетентність, створити сприятливі умови до адаптації в інформаційному суспільстві, акцентувати увагу на важливості безпечної поведінки у Всесвітній мережі, соціальним педагогом Інною Максимюк та практичним психологом Одаркою Софійчук проведено онлайн-зустрічі “Безпечна поведінка підлітків у цифровому просторі” з учнями І-ІІІ курсів.
«Цінність життя»
Пріоритети у житті допомагають людині визначити, хто вона, що для неї, як для особистості, важливо. Саме цінності повинні визначати, у що нам варто вкладати енергію, ресурси і час.
Сенс цієї думки дає мотивацію розвивати у наших учнях внутрішній компас, за яким вони звірятимуть кожен свій крок.
З 31 січня до 11 лютого 2022 року у Вищому професійному училищі №3 м. Чернівці пройшла декада «Цінність життя», у рамках якої проведено:
• Соціальний проєкт «Цінності життя – це…»;
• Інтерактивне завдання «Дерево мого роду»;
• Онлайн-заняття з елементами тренінгу «Цінність родини»;
• Тренінг-курс «Формування здорового способу життя та профілактика ВІЛ/СНІДу»;
• Розвивальна робота за програмою «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція», заняття №4 «Життєві цінності».
Зі всіх чеснот і достоїнств душі найбільша гідність – доброта(Ф. Бекон).
Напередодні Дня святого Миколая Вище професійне училище №3 м. Чернівці щорічно намагається обдаровувати діток подарунками та піклується про тих, хто цього потребує. Цьогоріч добродійники (здобувачі освіти та батьки) обрали 3 листа-прохання діток, якими поділилася наша чарівниця Марта Левченко МІСТО ДОБРА Центр доброти для мами і дитини. Дівчатка та хлопчики в листах розповіли про свої добрі вчинки та справи, висловили заповітні бажання і мрії. Листи дітей різнились один від одного, однак усіх їх об’єднувала потреба доброти, тепла, уваги і любові.
Саме тому виникло велике бажання стати для них чарівниками.
Людина створена для добра. Вона живе у людському суспільстві, а тому повинна нести у цей світ чистоту своєї душі, бути відкритою у думках, чесною у діях, милосердною і чуйною.
Найулюбленіше свято дітей – Святого Миколая. Вони з нетерпінням чекають щедрого чарівника, а особливо чекають цього свята ті, які позбавлені батьківського піклування та батьківської ласки. Щоб подарувати часточку добра і теплоти профком училища організував акцію до Дня Святого Миколая для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, здобувачів освіти закладу.

Архіви

Категорії