Головна » Позаурочна робота

Category Archives: Позаурочна робота

Фото-квест «Бути гідними!Бути вільними!» 

до 10 -ї річниці Дня Гідності та Свободи ,який провели здобувачі освіти 2 ,5,1 групи  під керівництвом викладача,класного керівника 5 групи Плаксюк І.І.завершився творчою роботою-інфографіка з хештегами # бути гідним та # гідність_свобода та відеороліком «День Гідності та Свободи-разом ми сильні».Дякую здобувачам освіти за креативність і активне визначення своєї позиції-«Гідність починається з мене»

«Заряджені гідністю та жагою свободи»

Класним керівником 7 групи Галиною Савчук-Баловсяк проведено інформаційну годину на тему «Заряджені гідністю та жагою свободи».

Метою інформаційної години було вшанування пам’яті героїв Небесної сотні та воїнів, що загинули під час бойових дій в зоні АТО на Донбасі та російсько-української війни, прищеплювання любові до Батьківщини, виховання патріотичної свідомості, розвиток бажання стати гідними громадянами України.

Здобувачі освіти усвідомили поняття «Свобода» та «Гідність», здійснили екскурс в історії держави.

Свобода – можливість чинити вибір відповідно до своїх бажань, інтересів і цілей на основі знання об’єктивної дійсності.

Гідність – це поняття моральної свідомості, яке виражає уявлення про цінність всякої людини, як моральної особистості, а також категорія етики, що означає особливе моральне ставлення людини до самої себе і ставлення до неї з боку суспільства, в якому визнається цінність особистості.

Україна заплатила і продовжує платити надзвичайно високу ціну за те, щоб Гідність була першою із чеснот українців, нашої політичної еліти.

Запровадження Дня Гідності та Свободи на державному рівні є свідченням визнання важливості цих цінностей як наріжних для українського суспільства.

Листопад 2023
Міжнародний День толерантності
ТОЛЕРАНТНІСТЬ – ЦЕ РОЗУМІННЯ ТОГО, ЩО ЛЮДИНА МАЄ ПРАВО БУТИ НЕ ТАКОЮ, ЯК ІНШІ.
🔹Практичний психолог Одарка Софійчук спільно з фасилітаторами Елладою Минасовою, Валерією Сандуляк та супервайзером Вікторією Кашубаю ГО “Аваліст” у партнерстві з Міжнародною організацією Save the Children in Ukraine в рамках проєкту “Безпечні школи та центри цифрової освіти на Західній Україні” 16.11.2023 провели серед здобувачів освіти, які проживають в гуртожитку, брейн-ринг «Толерантність – жити в мирі з собою та іншими», на базі створеного даною організацією Цифрового Навчального Центру.
🔸Здобувачі освіти мали можливість ще раз переконатися, що у світі діють закони добра, терпимості, чесності, щирості, співпереживання та любові, а толерантність врятує світ. Тож у ці дні, як ніколи, ми повинні толерантно ставитися до вибору інших.
💙💛Будьмо толерантними та прямуймо до нашої Перемоги!🇺🇦
Доброта з роками не старіє Доброта, як сонце, гріє.
Всесвітній день доброти – міжнародний день, який відзначається щорічно 13
листопада. День доброти – чудова можливість знайти час на хороші вчинки💗
▫️Саме цьогодні хочемо поділитися з вами однією історію …
Наш освітній заклад, з перших днів повномаштабної російської агресії в Україні, відчинив двері гуртожитка і став прихистком для тих,
хто вимушено покинув власні домівки, шукаючи безпечне місце для себе та сім’ї.
Понад 600 сімей проживало в нашому гуртожитку з різних куточків України.
Небайдужі люди, волонтери, благодійники, міжнародні організації підтримали та надають і надалі різного
види допомогу, щоб внутрішньо переміщені особи комфортно себе почували.
▫️Так, наші педагоги також систематично підтримують сімей, для яких гуртожиток став тимчасовим місцем проживання.
Нещодавно ми згуртувалися і поповнили запаси продуктами харчування
(крупи, консерви, домашня консервація, овочі, фрукти, солодощі, молочні продукти та ін.) на осіннньо-зимовий період.
💛💙Добро врятує світ та обʼєднує, адже воно закладене в людській природі, саме тому робити гарні вчинки може кожен!🌸
Вітаємо здобувачку освіти Меланію Руснак, за професією «Перукар (перукар-модельєр), манікюрник, яка взяла участь у ІІ етапі обласного конкурсу “Професійний талант року-2023”💥 та гідно представила наш освітній заклад.
За результатами журі 🎉 отримала диплом учасника у номінації “ГРАЦІЙНІСТЬ”🌸
🌷Вітаємо та бажаємо професійній здобутків
🖇️27 жовтня з метою національно-патріотичного виховання класним керівником 7 групи Галиною Савчук-Баловсяк проведено зі здобувачами освіти інформаційну годину на тему: «28 жовтня – День визволення України від нацистських окупантів», протягом якої здійснено екскурс в історію та вшановано пам’ять борців за волю нашої країни.Також відзначено актуальність теми інформаційної години в сучасних умовах.💙💛
Доброю традицією у Вищому професійному училищі 3 міста Чернівці стала участь у щорічній Всеукраїнській благодійній акції “Нарру Гав для Сірка” (цьогоріч у VІІI) від БФ допомоги безпритульним тваринам «Щаслива лапа. Цього року, практичний психолог, Одарка Софійчук та соціальний педагог, ІІнна Максимюк , залучили з 4 по 25 жовтня увесь учнівський колектив до збору смаколиків для пухнастиків.
Спільними зусиллями було зібрано понад 100 кг корму, круп та передали зібрану допомогу до місцевого притулку для тварин https://www.facebook.com/Alfa.Chernivtsi Мкп «Центр стерилізації тварин”.
Такі акції сприяють популяризації доброти та щирої підтримки тваринок, які потребують допомоги та уваги.
Дякуємо усім, хто допомагає піклуватися про життя тварин!

Тижневик

«Безпечне середовище – вимога сучасності»

Безпечне освітнє середовище – як ресурс

 збереження психологічного здоров’я особистості

З 16.10.2023 по 20.10.2023 у Вищому професійному училищі №3 м. Чернівці відбувся тижневик, з метою підвищення загального рівня правової свідомості молоді, збереження соціального благополуччя та ментального здоров’я, забезпечення формування морально-етичних засад відповідальної поведінки.

Проведено ряд заходів:

  •      Круглий стіл «Інформаційна безпека – як запобігти торгівлі людьми»
  •     Інтерактивна гра «Галопом по Європах!»
  •     Творча робота «Збираємо разом валізу за кордон»
  •     Тренінгове заняття «Торгівля людьми, як порушення прав людини»
  •     Лекція-обговорення «Як приймати рішення?»
‼️4 жовтня світ відзначає День захисту тварин, і це дуже важливий день для нас усіх. Цей день нагадує про необхідність шанувати, захищати і берегти всіх жителів нашої планети.
🐰Одним з важливих кроків у захисті тварин і їх природного середовища – є відмова від використання шкіри та хутра тварин для пошиття одягу.
‼️Текстильна промисловість пропонує велику кількість альтернативних матеріалів для одягу, які надзвичайно стильні, довговічні та навіть більш екологічно чисті. Такі матеріали як органічна бавовна, бамбук, конопля, віскоза та інші, стали відмінною альтернативою тваринним продуктам.
👨‍🏫Учні 4 групи та класний керівник Леся Гончарюк долучилися до цієї важливої ініціативи та розробили рекомендації, що допоможуть підтримати тварин.
‼️Обираючи одяг, переконайтеся, що він виготовлений з екологічно чистих матеріалів та не завдає шкоди тваринам. Підтримуйте бренди та дизайнерів, які активно відмовляються від використання шкіри та хутра у своїх колекціях.
🖇️Разом ми можемо створити світ, де тварини живуть у безпеці, а мода відзначається своєю відповідальністю та дбайливістю до природи. Нехай День Захисту Тварин нагадує нам про це кожен день. 🐶🐰🐻‍❄️

e56fca5e5b0d

Вересень 2023
Декада «Правові пріоритети здобувача освіти»
Кожна людина народжується для якоїсь справи. Кожен, хто ходить по землі, має свої обов’язки в житті (Ернест М. Хемінгуей).
У Вищому професійному училищі №3 м. Чернівці, з метою підвищення загального рівня правової свідомості молоді, відбулася декада «Правові пріоритети здобувача освіти». В рамках декади проведено ряд заходів:
  • ▫️зустріч з працівниками Патрульної поліції у м. Чернівці;
  • ▫️групова творча «Мої права в сучасному світі»;
  • ▫️бесіда-диспут «Твої права – твій надійний захист»;
  • ▫️мозковий штурм «Як навчитися самостійно відповідальності?».
 

Архіви

Категорії