Головна » Професійні досягнення

Професійні досягнення

Конкурс колекцій молодих дизайнерів одягу «Альтернатива 2018»

 

17 квітня у Тернополі відбувся конкурс колекцій молодих дизайнерів одягу «Альтернатива» з метою виявлення нових талановитих творців сучасної і майбутньої моди, обміну творчим і практичним досвідом та національними традиціями.

Цьогоріч у конкурсі взяли участь більше 40 молодих дизайнерів, серед яких учні та студенти навчальних закладів України, які готують фахівців у сфері дизайну одягу та модельєрів-початківців.

За результатами I відбіркового туру, участь у конкурсі приймали близько 30 колекцій у номінаціях: Pret-a-porter, Folk, Pro-art та DeLux.

Модельна  студія «STYLE»,   весь педагогічний та учнівський колектив Вищого професійного училища № 3 м.Чернівці повернулись з перемогою на Конкурсі колекцій молодих дизайнерів одягу «Альтернатива 2018».

1 місце колекція «VUTUNANKA» у номінації PRO-ART

1 місце колекція «Пудра шантальєзе» у номінації DE LUX

e56fca5e5b0d

Всеукраїнський конкурс професійної майстерності

«Прорив легкої промисловості України»

З 14 по 16 березня 2018 року у Харкові відбувся фінал ІІІ Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «Прорив легкої промисловості України». Учасниками конкурсу стали учні професійно-технічних училищ з 22 регіонів України. На розсуд журі представлено 31 колекцію одягу за номінаціями:

  • Колекції для дитячих вокальних ансамблів;
  • Сучасні колекції для працівників театрів та музеїв;
  • Урочисті образи для солістки та солісту оперного театру.

Вище професійне училище № 3 м.Чернівці  представило колекцію з 5 моделей одягу «ЕКСПРЕСІЯ» у номінації «Сучасні колекції для працівників театрів та музеїв». Колекція відзначена Дипломом лауреату конкурсу за елегантність, активну позицію та креативність.

За програмою проведення ІІІ Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «Прорив легкої промисловості України» відбувся семінар для педагогічних працівників професій легкої промисловості за темою «Сучасні технології у сфері пошиття одягу». Під час семінару розглядалися питання впровадження елементів дуальної форми навчання у ЗПО, презентовано «Інтерактивний навчальний посібник як ефективний навчальний ресурс у підготовці кваліфікованих робітників для швейної галузі», проведено майстер-клас «Актуальні напрями формування у сучасному дизайні одягу».

e56fca5e5b0d

Снігова Королева Estel – 2017

06 грудня 2017року  у м. Києві відбувся неймовірний, фантастичний, яскравий фінал Всеукраїнського конкурсу між студентами та учнями навчальних закладів у сфері перукарського мистецтва “Снігова Королева Estel – 2017”.

У конкурсі брали участь 27 найталановитіших молодих майстрів-перукарів з усієї України, які стали призерами обласного півфіналу.

Чернівецьку область представила призерка півфіналу, учениця Вищого професійного училища №3, Берлінська Діана.

За гармонійність створеного образу в номінації гламур, чистоту та складність виконання роботи, креативність авторської ідеї, яка відображалася у формі зачіски Берлінська Діана здобула І місце.

e56fca5e5b0d

З 30 листопада по 2 грудня 2017 року вже вдруге відбувся Всеукраїнський конкурс професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE». Конкурс проводився у два етапи-регіональний та всеукраїнський. Представником Вищого професійного училища №3 м.Чернівці в компетенції «Технології  моди» визначили креативну та надзвичайно  талановиту ученицю Роговей Каталіну, яка навчається за спеціальністю «Моделювання та конструювання промислових виробів».

Конкурс відбувався у Київському вищому професійному училищі технологій та дизайну одягу за 4 модулями.

Модуль А – зразок тканини і аркуш формату А4 (3 од.) із шаблоном фігур, на яких необхідно виконати технічний малюнок блузи із зазначенням технологічних схем обробки для однієї моделі на вибір учасниці.

Модуль В – розкрій та виготовлення блузи із запропонованих лекал, використовуючи інноваційні методи обробки.

Модуль С – декорування блузи в романтичному стилі.

Модуль D – моделювання одягу методом наколювання однієї із трьох запропонованих моделей членами журі.

Роговей Каталіна посіла 2 призове місце, була нагороджена срібною медаллю та сертифікатом на 1000 грн. для навчання  в МИСТЕЦЬКому ІНСТИТУТі ХУДОЖНЬОГО МОДЕЛЮВАННЯ ТА ДИЗАЙНУ ІМЕНІ САЛЬВАДОРА  ДАЛІ

e56fca5e5b0d

Успіх приходить до того, хто робить те, що найбільше любить.

                                                          М.Форбс    

З 10 травня по 12 травня 2017 року У ДНЗ «Подільський центр професійно-технічної освіти» в м. Кам’янець-Подільський відбувся ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Перукар (перукар-модельєр)».

У змаганнях взяли участь переможці ІІ етапу конкурсу з 24 областей України.

Програма конкурсу складалася із теоретичного і практичного турів. Теоретичний тур передбачав перевірку професійно-теоретичних знань з предметів: «Перукарська справа», «Матеріалознавство», «Охорона праці», «Основи санітарії та гігієни», «Основи професійної етики та культури спілкування» шляхом виконання тестових завдань на персональному комп’ютері.

Практичний тур відповідав вимогам рівня кваліфікації «Перукар І класу» та передбачав виконання зачіски відповідно до модних тенденцій, обраної жеребкуванням з варіантів, що додавалися.

В ході практичного туру, при оцінюванні зачісок журі враховувало: дизайн, побудову композиції, складність роботи, чистоту та техніку виконання зачіски, відповідність модним тенденціям.

Учениця Вищого професійного училища № 3м.Чернівці Шешуряк Марія (група № 20) посіла 8 місце серед 24 учасників конкурсу.

 

e56fca5e5b0d

Фінал Всеукраїнського конкурсу ЕСТЕЛЬ

«СНІГОВА КОРОЛЕВА 2016»

7 грудня 2016 року в Києві відбувся фінал наймасштабнішого в історії України Фестивалю перукарського мистецтва серед навчальних закладів ESTEL “СНІГОВА КОРОЛЕВА – 2016″. Протягом трьох місяців до нього готувалися конкурсанти Вищого професійного училища №3, серед яких достойно представила навчальний заклад переможець третього етапу конкурсу Мазилу Христина, стала дипломантом у фіналі Всеукраїнського конкурсу ЕСТЕЛЬ «СНІГОВА КОРОЛЕВА 2016»

Під час фіналу конкурсанти мали можливість побачити роботи провідних технологів-стилістів ESTEL, поринути в чарівливу атмосферу перукарського мистецтва.

Участь у подібних конкурсах дає можливість отримати безцінний досвід, новий заряд ентузіазму і натхнення на нові творчі перемоги.

Архіви

Категорії