Добігає кінця 2022 – найкоротший рік у житті українців: січень, лютий, війна… ![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
Та для нашого закладу, Вищого професійного училища №3 м.Чернівці, цей рік мав би стати яскравим та святковим, ювілейним. 75 років тому, у далекому 1947 році, було засновано Спеціальне ремісниче училище №1, яке пройшло нелегкий шлях наполегливої, творчої та плідної праці до Вищого професійного училища №3 сьогодні.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
Повітряні тривоги, вимкнення світла, відсутність тепла…… нас не зупинить, аби впевнено крокувати до омріяного дня ПЕРЕМОГИ. В умовах жорстокої війни росії проти України заклад продовжує працювати на освітянському фронті: триває освітній процес, гуртожиток став прихистком для ВПО, донати, волонтерська діяльність…
Щиро віримо: за темрявою завжди буде світло.
Тож після війни, буде Перемога!
Наша Перемога!
Дякуємо кожному захиснику і захисниці, які боронять від ворога нашу країну![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t80/1/16/1f64f.png)
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tea/1/16/1f970.png)
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t80/1/16/1f64f.png)
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tea/1/16/1f970.png)
А ми продовжуємо працювати і навчати майбутнє покоління висококваліфікованих робітників. ![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7b/1/16/1f44c.png)
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f44d.png)
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7b/1/16/1f44c.png)
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f44d.png)
Будемо вдячні за вітання![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t57/1/16/1f609.png)
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfe/1/16/1f44f.png)
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t57/1/16/1f609.png)
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfe/1/16/1f44f.png)
З історією училища можна ознайомитися за посиланням
Ми у соціальних мережах