Головна » Міжнародна співпраця

Міжнародна співпраця

ПЕРЕЙМАЄМО ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДОСВІД

Багато чого не зробиш, поки не вивчишся,

але багато треба зробити, щоб вивчитись.

Сучасний ринок праці вимагає  уміння швидко орієнтуватись у потребах та вимогах  модних сучасних тенденцій України. Це вимагає виховання перспективної, конкурентоспроможної, творчої молоді, тому у Вищому професійному училищ № 3 м.Чернівці створені комфортні умови для професійного зростання учнів та професійного самоудосконалення викладачів та майстрів виробничого  навчання .

Однією із  сходинок професійного росту є  організація майстер-класів. У своїй роботі намагаємось вивчати досвід не лише вітчизняних сфер ринку праці, але й зарубіжних. Так, вже вдруге в училищі проводиться майстер-клас представником  служби німецької економіки з міжнародної співпраці Sеnior Experten Service паном Віллібальдом Цахерлєм.

Метою роботи являється спонукання  до Міжнародної економічної співпраці. Служба являється незалежною і некомерційною організацією. Даний проект субсидується урядом Німеччини та Фондом Роберта Боша. Фінансову підтримку діяльності також надають великі промислові підприємства Німеччини та Фондом Роберта Боша.

Експерти володіють багаторічним досвідом  роботи, багатим життєвим досвідом і бажають передати свій професійний досвід країнам, що прагнуть розвитися.

У процесі роботи Пан Цахерль ознайомив педагогів творчої групи з побудовою креслень деталей чоловічого та жіночого одягу за європейською удосконаленою методикою на основі методики Мюллера, з побудовою креслень жіночої сукні, чоловічого піджака за своєю методикою, яка впроваджена на багатьох   європейських підприємствах, що спеціалізуються на виготовленні класичного та сучасного одягу, а також ознайомив з сучасними методами перевірки креслення деталей виробу.

На високому професійному рівні проведено майстер-клас з вивчення сучасних виробничих технологій перукарської справи представником Міжнародної асоціації сучасних технологій та дизайну з перукарської справи з Німеччинифрау Інгеборг Бехлє.

Майстер-клас  ще не завершений. Робота продовжується над засвоєнням сучасних виробничих технологій.

Третій блок семінарських завдань було присвячено розробці конструкцій капюшонів ,яку очолила Анна Ліза Корфф – провідний експерт міжнародної фірми SES. Темою занять було передбачено опрацювання теоретичного та практичного матеріалу щодо зміни базових лекал жіночих плечових виробів на фігури, які мають відхилення по повноті.  Під  керівництвом фрау Корфф було розроблено додатки для уможливлення спрощення роботи, економії  часових та трудових ресурсів майстрів виробничого навчання швейного профілю під час роботи з нетиповими фігурами.

Архіви

Категорії