07.02.24, у ВПУ 3 міста Чернівці, проведене планове засідання методичної комісії сфери обслуговування, на якому майстер в/н, Николаїшина К.В., представила відео технологічного процесу виконання жіночої стрижки «каскад», на волоссі середньої довжини, а також показала майстер-клас, на якому практично виконала стрижку «каскад», продемонструвавши різні методи обробки волосся .
“Пізнавальна діяльність – головне в самоосвітній діяльності педагога”
30.01.2024 р. відбулося засідання методичної комісії суспільно-гуманітарних дисциплін, тема якого “Пізнавальна діяльність – головне в самоосвітній діяльності педагога”. Власними міркування з досвіду роботи поділилася викладач української мови та літератури Максимюк В.П. та викладач іноземної мови Альбота Н.В. Доповідь Максимюк В.П. “Підвищення ефективності інтерактивної співпраці: викладач-здобувач освіти” – це методична скарбничка про інтерактив та результативність інтерактивної взаємодії в освітньому процесі. “Сучасний урок іноземної мови”, доповідь викладача Альботи Н.В. – це формування і розвиток базових та предметних компетентностей особистості. Це урок, на якому викладач використовує всі можливості учня, його творчий потенціал. Питання, що розглядалися на засіданні методичної комісії, підкреслюють важливість пізнавальної діяльності, самоосвітньої роботи викладача.
“Форми, методи та прийоми роботи з національно-патріотичного виховання”
29 січня у ВПУ 3 м.Чернівці відбулось відкрите засідання методичної комісії класних керівників, вихователів на тему: “Форми, методи та прийоми роботи з національно-патріотичного виховання”.
З методичною доповіддю: “Форми, методи та прийоми з національно-патріотичного виховання” виступила класний керівник групи 1, Плаксюк І.І. .
З методичною розробкою”Свята спадщина. Державні символи України” виступив класний керівник групи 11, Бевцик В.Г.
Екскурс до історії української писемності та мови й вікторина ,,Мовне асорті,, , що здійснили здобувачі освіти 5 групи – це ще одна сходинка до взаєморозуміння,до мовного єднання.
Кирило та Мефодій , Нестор Літописець , Котляревський , Шевченко – це світочі,які відіграли важливу роль у розвитку слов,янської культури та є зачинателями й основоположниками української літературної мови. Саме про це йшла мова на святі до Дня української писемності та мови.
Ми є носіями української мови,всього того багатства,яке дісталося нам із минулих поколінь.Наше завдання-берегти цей неоціненний дар та примножувати його.
25 жовтня 2023 р. У ВПУ N 3 м.Чернівці відбулось засідання класних керівників ,вихователів на тему: “Формування соціально компетентного , активного , відповідального громадянина й патріота України”.
Девізом методичного засідання були слова Джорджа Сантагаяма “Ногами людина повинна врости в землю своєї Батьківщини , а очі її нехай оглядають весь світ”
На засіданні розглядались два виступи . По першому виступу слухали класного керівника групи 10 Олентир Т.М з методичною доповіддю “Формування ціннісних життєвих навичок “
З інформаційною годиною спілкування “Україна-нація незламних” ознайомила класний керівник групи 1 Альбота Н.В
В ході проведення засідання було розглянуто як саме потрібно виховувати патріотичні почуття в учнів ; дати поштовх до самодосконалення людини , здатної гідно існувати і самореалізуватись за складних реалій XXI століття ,формувати соціально компетентного активного , відповідального громадянина й патріота України.
#впу_3_чернівці #декадапрофесій
У нашому закладі триває Декада професій. Сьогодні, 24 квітня, естафету від швейного напряму прийняли перукарі💇🏼♀️💇🏼💅🏻 і розпочали тиждень чудовим заходом для здобувачів освіти під гаслом «Кожен із нас повинен бути обізнаним у світі моди і краси».
Сніжана Гакман, майстер виробничого навчання, провела воркшоп зі створення локонів подвійними щипцями.
«МЕТОД ПРОЕКТІВ – ОДИН ІЗ ШЛЯХІВ РЕАЛІЗАЦІЇ КОМПЕТЕНТНІСНОГО ПІДХОДУ В НАВЧАННІ»
Павлюк Н.В.викладач математики ВПУ3 м.Чернівці підготувала і провела майстер-клас «МЕТОД ПРОЕКТІВ – ОДИН ІЗ ШЛЯХІВ РЕАЛІЗАЦІЇ КОМПЕТЕНТНІСНОГО ПІДХОДУ В НАВЧАННІ» на засіданні МО викладачів математики закладів ПТНЗ.
Сьогодні метод проектів вважається одним із найперспективніших методів навчання, адже він створює умови для творчої самореалізації тих, хто навчається, підвищує мотивацію до навчання і сприяє розвитку інтелектуальних здібностей, формує навички пошуково- дослідницької технології.
Як приклад практичної реалізації методу проектів – це інтегрований урок з математики (Павлюк Н.В.)та інформаційних технологій(Лужна М.І.). На уроці також була реалізована проектна технологія навчання.
Заключним етапом проведення Тиждня духовності у освітньому закладі став онлайн-челендж учнівських малюнків. Теми, які вони обрали для своїх робіт, є дуже символічними: «Нехай день розпочинається з посмішки», «Впізнай себе»… У цей буремний час дуже важливо позитивно мислити і пізнавати власні можливості.
В рамках декади професій відбулося відкрите засідання гуртка технічної творчості “Виготовлення пластрону”, яке провела майстер в/н Люба Гайдук-Кревенчук . Учні 12 групи ознайомилися з історією цього цікавого аксесуару та виготовили різноманітні пластрони.