Головна » Методичні комісії

Category Archives: Методичні комісії

#впу_3_чернівці
#декадапрофесій
У нашому закладі триває Декада професій. Сьогодні, 24 квітня, естафету від швейного напряму прийняли перукарі💇🏼‍♀️💇🏼💅🏻 і розпочали тиждень чудовим заходом для здобувачів освіти під гаслом «Кожен із нас повинен бути обізнаним у світі моди і краси».
Сніжана Гакман, майстер виробничого навчання, провела воркшоп зі створення локонів подвійними щипцями.

Майстер-клас
«МЕТОД ПРОЕКТІВ – ОДИН ІЗ ШЛЯХІВ РЕАЛІЗАЦІЇ КОМПЕТЕНТНІСНОГО ПІДХОДУ В НАВЧАННІ»
Павлюк Н.В.викладач математики ВПУ3 м.Чернівці підготувала і провела майстер-клас «МЕТОД ПРОЕКТІВ – ОДИН ІЗ ШЛЯХІВ РЕАЛІЗАЦІЇ КОМПЕТЕНТНІСНОГО ПІДХОДУ В НАВЧАННІ» на засіданні МО викладачів математики закладів ПТНЗ.
Сьогодні метод проектів вважається одним із найперспективніших методів навчання, адже він створює умови для творчої самореалізації тих, хто навчається, підвищує мотивацію до навчання і сприяє розвитку інтелектуальних здібностей, формує навички пошуково- дослідницької технології.
Як приклад практичної реалізації методу проектів – це інтегрований урок з математики (Павлюк Н.В.)та інформаційних технологій(Лужна М.І.). На уроці також була реалізована проектна технологія навчання.
Заключним етапом проведення Тиждня духовності у освітньому закладі став онлайн-челендж учнівських малюнків. Теми, які вони обрали для своїх робіт, є дуже символічними: «Нехай день розпочинається з посмішки», «Впізнай себе»… У цей буремний час дуже важливо позитивно мислити і пізнавати власні можливості.

В рамках декади професій відбулося відкрите засідання гуртка технічної творчості “Виготовлення пластрону”, яке провела майстер в/н Люба Гайдук-Кревенчук . Учні 12 групи ознайомилися з історією цього цікавого аксесуару та виготовили різноманітні пластрони.

Декада професій триває!
Сьогодні майстер в/н Валентина Трут провела воркшоп з виготовлення брошки «Троянда».
Щасливий зумів перетворити професію в хобі, а хобі – в професію.
З 03 квітня у Вищому професійному училищі 3 м. Чернівці розпочалася ДЕКАДА ПРОФЕСІЙ під гаслом «Творчою людиною можна народитися, творчості можна і навчитися»
Соціально-психологічна декада “Ми та наше здоров’я”
У рамках соціально-психологічної декади “Ми та наше здоров’я” соціальним педагогом Інна Максимюк та практичним психологом Одарка Софійчук серед учнівської молоді організовано соціальний проєкт «Кейс здорового способу життя»
Здорова людина – найдорогоцінніший здобуток природи. (Т. Карлейль)

Декада суспільно-гуманітарних дисциплін

завершилася цікавим заходом до Міжнародного дня щастя

«Щастя – це здатність прожити один день мільйоном способів» .

Презентація «Що таке щастя?», вірші, цитати відомих людей про щастя  сприяли обговоренню здобувачами освіти розуміння поняття «Щастя».

Міжнародний день числа Пі

Здобувачі освіти ВПУ №3 під керівництвом викладача математики, Павлюк Н.В., провели цікаві інтерактивні заходи, присвячені цій чудовій математичній константі, що визначається як відношення довжини кола до його радіуса 3,1415….

Конкурс віртуальних плакатів про число Пі об’єднав велику кількість учасників.

Кращі роботи відзначені сертифікатами: Андрусяк Н. (гр.17),     Сирбу М. (гр.4), Нікітова Є. (гр.6), Руснак М. (гр.2).

Декада методичної комісії суспільно-гуманітарних дисциплін триває.

Творчість – це незримі ниточки, що об’єднують серця.

Інфографіка «У чому сенс життя? Що таке щастя» -це виставка творчих робіт здобувачів освіти, що продемонструвала бачення, міркування учнів 1 та 2 групи, навіяні п’єсою М.Метерлінка «Синій птах».  Креативно, відверто та …. щасливий блиск очей!

«Пам’ятники літературним  та казковим героям» – вікторина під такою назвою  відбулася на 1 курсі у рамках декади суспільно-гуманітарних дисциплін. Презентація постерів про роль книги в житті людини, дослідницька робота щодо пошуку  місцезнаходження пам’ятників  літературним та казковим героям розкрили активність та творчий потенціал здобувачів освіти.

Архіви

Категорії