Головна » Методичні комісії

Category Archives: Методичні комісії

Декада суспільно-гуманітарних дисциплін

завершилася цікавим заходом до Міжнародного дня щастя

«Щастя – це здатність прожити один день мільйоном способів» .

Презентація «Що таке щастя?», вірші, цитати відомих людей про щастя  сприяли обговоренню здобувачами освіти розуміння поняття «Щастя».

Міжнародний день числа Пі

Здобувачі освіти ВПУ №3 під керівництвом викладача математики, Павлюк Н.В., провели цікаві інтерактивні заходи, присвячені цій чудовій математичній константі, що визначається як відношення довжини кола до його радіуса 3,1415….

Конкурс віртуальних плакатів про число Пі об’єднав велику кількість учасників.

Кращі роботи відзначені сертифікатами: Андрусяк Н. (гр.17),     Сирбу М. (гр.4), Нікітова Є. (гр.6), Руснак М. (гр.2).

Декада методичної комісії суспільно-гуманітарних дисциплін триває.

Творчість – це незримі ниточки, що об’єднують серця.

Інфографіка «У чому сенс життя? Що таке щастя» -це виставка творчих робіт здобувачів освіти, що продемонструвала бачення, міркування учнів 1 та 2 групи, навіяні п’єсою М.Метерлінка «Синій птах».  Креативно, відверто та …. щасливий блиск очей!

«Пам’ятники літературним  та казковим героям» – вікторина під такою назвою  відбулася на 1 курсі у рамках декади суспільно-гуманітарних дисциплін. Презентація постерів про роль книги в житті людини, дослідницька робота щодо пошуку  місцезнаходження пам’ятників  літературним та казковим героям розкрили активність та творчий потенціал здобувачів освіти.

Декада методичної комісії суспільно-гуманітарних дисциплін триває.
🌷Сьогодні, у Міжнародний жіночий день, Наталія Кундій, викладач української мови та літератури, з учнями 10 групи переглянули український 3D-мультфільм “Мавка. Лісова пісня” за мотивами драми-феєрії Лесі Українки «Лісова пісня» та образів народної міфології.
У центрі історії – емоційне послання про перемогу світла над темрявою і любові над ненавистю. Усе це відбувається крізь призму боротьби сил лісу та злих людей.

«Якщо в тебе нема жодного конфлікту, перевір, чи є в тебе пульс»

8 березня соціальний педагог, Інна Максимюк, у рамках декади суспільно-гуманітарних дисциплін провела із учнями І курсу групи №4 лекцію-обговорення «Конфлікти, їх подолання». Під час обговорення розглянули функції і принципи конфлікту як явища, що відіграє не тільки деструктивну, а й стабілізаційну роль: він робить чіткішими певні базові цінності суспільства, дозволяє різним суспільним групам краще пізнавати одне одного, і такий спосіб сприяє їх зближенню; конфлікт із зовнішнім ворогом допомагає підтримувати згуртованість суспільства загалом, що є дуже актуальним в умовах сучасності.

У ВПУ№3 м. Чернівці 06.03.2023 року стартувала декада суспільно-гуманітарних дисциплін «Ерудиція. Світогляд. Творчість. Інтелект. Фантазія». Відкрилася декада виставкою стіннівок за творчістю улюбленого митця до Всесвітнього дня письменника, що познайомила нас з цікавими фактами із життя і творчості улюблених авторів.
А проєкти-постери “Поетичні рядки чарівній половині людства” , що презентували здобувачі освіти 1 – 3 курсів, занурили нас у світ поезії, весни та жіночності.
Декада триватиме до 15 березня 2023 року. Більшість заходів будуть присвячені вшануванню пам’яті великого Кобзаря.

Засідання МК ПМД

Слухали: 1.Павлюк Н.В. з питання: «Педагогічний досвід викладача-підґрунтя, на якому зростає майстерність». Викладач математики Павлюк Н.В.поділилася досвідом роботи, висвітлила свою освітню діяльність. Продемонструвала проведені заходи: інтегрований відкритий урок, лекторій «Жінки в науці», участь у Всеукраїнській Олімпіаді з математики очно та дистанційно на платформі «Всеосвіта». Поділилася досвідом міжнародної освітньої співпраці з Міланською математичною школою. Викладач та учні взяли активну участь у міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру» (найбільше учасників серед усіх ПТНЗ ЧО). Цікавий досвід особистої участі у Буковинській математичній Олімпіаді «Ріпка» (організатор професорка факультету математики та інформатики ЧНУ Олена Карлова), де з родинною командою «М-33»отримали диплом 2 ступеня. Важливе місце в роботі викладача займає організація роботи МК ПМД, проведення декад МК ПМД (щорічно). Продемонструвала використання мультимедіа ресурсу на уроках дистанційного та змішаного навчання у блозі викладача на платформі TRELO.

2.Савчук-Баловсяк Г.Д. з методичною доповіддю «Інноваційні технології навчання у розвитку творчих здібностей учнів на уроках фізики і астрономіі».

Методкомісіі природничо-математичних дисциплін

11.01.2023 відбулося засідання методкомісіі природничо-математичних дисциплін.

Слухали:

1.Голову МК ПМД Павлюк Н.В.з питання аналізу успішності здобувачів освіти за 1 семестр.Висвітлена   участь у олімпіадах та конкурсах на освітніх платформах iLern,На урок,Всеосвіта та 2 турі Всеукраїнських предметних олімпіад.

2.Викладача інформатики та інформаційних технологій Лужна М.І. презентувала доповідь на тему: “Колективний навчальний проект”. Висвітлила актуальність даної теми в умовах  сучасної освіти, дала визначення проекту та навчального проекту, описала види колективних навчальних проектів та етапи його виконання.

3.Викладача хімії та біологіі Данелюка Д.К. з методичною доповіддю «Сучасні методи навчання біологіі».

Обговорили план роботи на 2-й семестр.

 

   Методична комісія суспільно-гуманітарних дисциплін

10.01. 2023р.відбулося засідання методичної комісії суспільно-гуманітарних дисциплін на тему: “Сучасна методика.Міркування з досвіду роботи”.

Доповіді-презентації та власні напрацювання представили:

  • Софійчук О.Д.  Психологічні аспекти сучасного уроку.
  • Кундій Н.В.      Найсучасніші світові освітні тенденції 2023 року.6 трендів навчання,які має   знати кожен педагог.
  • Бевцик В.Г.       Інноваційні технології  на уроках історії України.
  • Кундій Н.В. Через філософію щастя Г.С.Сковороди у доросле життя.Підведення підсумків проведення заходу до 300 років від дня народження Г.Сковороди.Творчі роботи учнів на дошці Padlet та інтерактивні ігри :«Шляхами Г.Сковороди»,«Правда чи дія?Життя і творчість Сковороди»

 

Методичної комісії

професійного спрямування перукарського напрямку

10.01.23 р., відбулося чергове засідання методичної комісії професійного спрямування перукарського напрямку.

На засіданні було продемонстровано 2 семінара:

– «Виконання гігієнічної чистки пальців рук за допомогою ремувера», майстра в/н, С.Є.Гакман.
– «Кератинове відновлення волосся», майстра в/н, О.І.Олентирь.
Під час семінарів, педагоги продемонстрували сучасні професійні технології з перукарського та манікюрного мистецтва.

Архіви

Категорії