Головна » Навчально-практичний центр

Навчально-практичний центр

antique-frame-label-image-2-graphicsfairy

Навчально-практичний центр сучасних швейних технологій
Вищого професійного училища №3 м.Чернівці
2017-2020 рр.

npts-ssht-i-s-2021

antique-frame-label-image-2-graphicsfairy

Діяльність Навчально-практичного центру сучасних швейних технологій за 2017-2020 р.р. 

npts-ssht-vpu-3-m-chernivtsi-1

antique-frame-label-image-2-graphicsfairy

Волонтерська діяльність під час карантину

Хто хоче приносити користь, той і з буквально

зв’язаними руками може зробити безодню добра.

(Ф. М. Достоєвський)

 

На базі Навчально-практичного центру сучасних швейних технологій ВПУ №3 м. Чернівці, спільно з ГО “Гідність Буковини” та громадською діячкою Наталією Фрунзе, директор Олеся Нікішина, майстри в/н Софія Ваврінчук, Аліна Коротій, Марія Трут, Тетяна Романюк, Віра Нікуліна, Марія Григорчук, Галина Гриник та викладачі спеціальних дисциплін Наталія Дребіт, Людмила Берегій та Олеся Гончарюк виготовили захисний одяг для лікарів нашої області.

За кілька днів роботи виготовили:

 • захисні комбінезони багаторазового використання – 52 шт;
 • захисні комбінезони одноразового використання – 284 шт.

Підтримуємо лікарів у нелегкій боротьбі з епідемією COVID-19.

antique-frame-label-image-2-graphicsfairy

Стажування педагогічних працівників

з професії “Швачка. Кравець.  Закрійник”

04.11.-08.11.2019 р. у Навчально-практичному центрі сучасних швейних технологій Вищого професійного училища №3 м. Чернівці проведено стажування педагогічних працівників з професії “Швачка. Кравець.  Закрійник”.  Темою навчання  було “Особливості обробки вузлів виробів чоловічого асортименту” та “Обробка виробів з використанням техніки” печворк””. Стажування проводили майстри в/н ВПУ №3 м. Чернівці: Коротій А. В.,  Гриник Г. С., Гайдук Л. М., Лужна Ю. С. та заступник директора з НВР Дребіт Н. І.

Педагогічні працівники ВПУ №3 та ПТУ №8 м.Чернівці, опрацювали повний курс навчання,  по завершенні отримали посвідчення та знак якості “Умілі ручки”.

antique-frame-label-image-2-graphicsfairy

Стажування педагогічних працівників

з професії «Швачка. Кравець. Закрійник».

Знання, вміння, навички, застосування сучасного високопродуктивного обладнання, впровадження  нових технологій – основні важелі, що ставляться до професійної майстерності кваліфікованого робітника.

Стажування являється однією із основних форм удосконалення фахової майстерності  майстрів виробничого навчання, практичного вивчення сучасної техніки та технологій виробництва, організації праці, виробничого досвіду.

Саме тому на базі Навчально-практичного центру сучасних швейних Вищого професійного училища № 3 м. Чернівці проведено стажування педагогічних працівників з професії «Швачка. Кравець. Закрійник» у період з 17.12. 2018 по 21.12.2018 р. Стажування складалось з теоретичної і практичної частин, де стажисти мали змогу розглянути основні сучасні та уніфіковані методи обробки вузлів жіночих виробів, обробляти окремі вузли, використовуючи сучасне швейне обладнання та створити макетним методом нові конструкції деталей одягу. Учасники стажування отримали нові знання, позитивні емоції та довідки про проходження стажування.

antique-frame-label-image-2-graphicsfairy

Семінар–практикум для ПТНЗ швейного профілю

16.05.2018 р. відбувся семінар–практикум для ПТНЗ швейного профілю на тему: «Робота на сучасному швейному та прасувальному обладнанні НПЦ СШТ ВПУ №3 м. Чернівці» . У рамках діяльності Навчального–практичного центру сучасних швейних технологій на базі Вищого професійного училища №3 м.Чернівці було висвітлено такі питання:

 1. Виконання швів різного виду на  універсальних швейних машинах.
 2. Виконання швів різного виду на  спеціальних швейних машинах.
 3. Виконання операцій ВТО з використання парогенератора Silter SPR/MN 2002 та столу для прасування з вакуумним відсмоктуванням.
 4. Виготовлення кишені в швах двох видів на універсальних, спеціальних швейних машинах та обладнанні ВТО.

Учасники семінару-практикуму з цікавістю та натхненням виконували відповіді операції, вивчали особливості виконання операцій на кожній швейній машині.

По закінченню семінару-практикуму учасники отримали сертифікати.

 

antique-frame-label-image-2-graphicsfairy

З 18.12.2017 р. по 22.12.2017р. у НПЦ СШТ ВПУ № 3 м.Чернівці проводилось стажування педпрацівників.

Керівниками занять стажування призначено Дребіт Н.І., Берегій Л.О., Романюк Т.Г., Григорчук М.Т, Гончарюк О.М. Під час стажування стажери ознайомились із сучасним  обладнанням центру, його роботою. Проведено теоретичні та практичні заняття з тем:

 • Робота на швейному спецобладннані;
 • Розробка конструкцій конічних спідниць з використанням системи САПР;
 • Наколювання, як засіб пошуку форм.
 • Новітні методи обробки кишень у жіночому одязі.
 • Сучасні методи внутрішньої обробки жіночого одягу.

antique-frame-label-image-2-graphicsfairy

bezymyannyj

antique-frame-label-image-2-graphicsfairy

Відкриття навчально-практичного центру сучасних швейних технологій

 18 травня 2017 у Вищому професійному училищі №3 м.Чернівці відбулося урочисте відкриття навчально-практичного центру сучасних швейних технологій. У святі взяли участь почесні гості нашого міста, краю  Оксана Палійчук,  директор  Департаменту освіти та науки обласної державної адміністрації; Ірина Ісопенко, заступник директора Департаменту освіти та науки; Лілія Бурченко, начальник  відділу фахової освіти  ліцензування, і атестації, позашкільної освіти та виховної роботи; Світлана Микитюк, в.о. директора навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Чернівецькій області; Володимир Дутчак, голова обласної організації профспілки працівників освіти; Тетяна Козлова, директор Відкритого Акціонерного Товариства Трикотажної  фірми «Арніка»; Андрій Чернівецький, заступник директора товариства з додатковою відповідальністю «Трембіта»; Віталій Яновський, директор торгової марки «Слоновські»; технолог «Ательє мод» Тетяна Брещук;  Наталія Кисильова, начальник відділу організації профорієнтації та професійного навчання Чернівецького обласного центру Державної служби зайнятості.

Із вітальними словами до гостей заходу звернулася очільниця освітян Чернівецької області Оксана Палійчук.

Після насиченої концертної програми відбулося символічне перерізання  стрічки та огляд навчально-практичного центру сучасних швейних технологій.

Навчально-практичний центр сучасних швейних технологій (НПЦ СШТ) планує здійснювати підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації  педагогів, робітників швейної галузі за новітніми технологіями на сучасному обладнанні з використанням сучасних матеріалів.

Послуги Навчально-практичного центру сучасних швейних технологій передбачають для роботодавців розробку моделей одягу різноманітної складності та виготовлення повного комплекту лекал на програмному комплексі САПР «Inventex»; виготовлення на плотері комплектів, розкладом лекал одягу в натуральну величину в умовах промислового та індивідуального виробництва.

Відкриття навчально-практичного центру

Архіви

Категорії