Головна » Педагогічний колектив

Педагогічний колектив

Викладачі:

  1. Кундій Наталія В’ячеславівна, викладач української мови та літератури.
  2. Берегій Людмила Олексіївна, викладач спецдисциплін.
  3. Данелюк Дмитро Костянтинович, викладач хімії та біології.
  4. Козарійчук Людмила Василівна, викладач спецдисциплін.
  5. Мандрик Роман Ігорович, викладач інформатики та інформаційних технологій.
  6. Олентир Тетяна Миколаївна, викладач спецдисциплін.
  7. Павлюк Ніна Василівна, викладач математики.
  8. Плаксюк Інна Іванівна, викладач зарубіжної літератури.
  9. Савчук-Баловсяк Галина Дем’янівна, викладач фізики та астрономії.
  10. Тищук Оксана Йосафатівна, викладач фізичного виховання.
  11. Бевцик Володимир Георгійович, викладач історії України та Захисту Вітчизни.
  12. Гончарюк Олеся Миколаївна, викладач спецдисциплін.
  13. Мельник Ілона Олексіївна , викладач спецдисциплін.
  14. Бойчук Лілія Іванівна, викладач правознавства.
  15. Дребіт Наталія Іванівна, викладач спецдисциплін.
  16. Васильчук Марія Дмитрівна, викладач іноземних мов.
  17. Альбота Наталія Василівна, викладач французької мови.
  18. Предик Наталія Ігорівна, викладач іноземних мов.
  19. Олексюк Лілія Юріївна, викладач іноземних мов.

Майстри виробничого навчання:

  1. Бевзюк Марія Василівна, майстер виробничого навчання.
  2. Гакман Пелагія Василівна, майстер виробничого навчання.
  3. Гриник Галина Сільвестрівна , майстер виробничого навчання.
  4. Гайдук Любов Михайлівна , майстер виробничого навчання.
  5. Донська Марія Федотівна , майстер виробничого навчання.
  6. Дроник Віра Єреміївна , майстер виробничого навчання.
  7. Марянчук Анна Юріївна, майстер виробничого навчання.
  8. Назарко Ірина Сергіївна , майстер виробничого навчання.
  9. Чернятинська Ірина Іларіївна, майстер виробничого навчання.
  10. Николаїшина Кристіна Василівна, майстер виробничого навчання.
  11. Григорчук Марія Тарасівна, майстер виробничого навчання.
  12. Романюк Тетяна Георгіївна, майстер виробничого навчання.
  13. Трут Валентина Василівна , майстер виробничого навчання.
  14. Трут Марія Василівна, майстер виробничого навчання.
  15. Яковлева Катерина Іванівна, майстер виробничого навчання.
  16. Мотуляк Мар’яна Костянтинівна , майстер виробничого навчання.
  17. Коротій Аліна Василівна, майстер виробничого навчання.
  18. Ваврінчук Софія Тимофіївна , майстер виробничого навчання.
  19. Олентирь Оксана Іванівна , майстер виробничого навчання.
  20. Бричка Галина Дмитрівна , майстер виробничого навчання.
  21. Гакман Сніжана Євгенівна, майстер виробничого навчання.
  22. Сарафінчан Ірина Богданівна, майстер виробничого навчання.
  23. Даниляк Любов Василівна, майстер виробничого навчання.
  24. Лужна Юлія Степанівна, майстер виробничого навчання.
  25. Дожук Ольга Степанівна, майстер виробничого навчання.
  26. Сороцька Марія Ігорівна, майстер виробничого навчання.
  27. Дорош Анастасія Миколаївна, майстер виробничого навчання.
  28. Куріш Інга Віталіївна, майстер виробничого навчання.
  29. Кушнір Яна Володимирівна, майстер виробничого навчання.