Головна » Педагогічний колектив

Педагогічний колектив

Викладачі:

  1. Кундій Наталія В’ячеславівна, викладач української мови та літератури, вища категорія, старший викладач.
  2. Берегій Людмила Олексіївна, викладач спецдисциплін, вища категорія, викладач-методист.
  3. Данелюк Дмитро Костянтинович, викладач хімії та біології,вища категорія, викладач-методист.
  4. Козарійчук Людмила Василівна, викладач спецдисциплін,вища категорія, викладач-методист.
  5. Мандрик Роман Ігорович, викладач інформатики та інформаційних технологій,вища категорія, викладач-методист.
  6. Олентир Тетяна Миколаївна, викладач спецдисциплін,вища категорія, викладач-методист.
  7. Павлюк Ніна Василівна, викладач математики,вища категорія, викладач-методист.
  8. Плаксюк Інна Іванівна, викладач зарубіжної літератури,вища категорія, викладач-методист.
  9. Савчук-Баловсяк Галина Дем’янівна, викладач фізики та астрономії, вища категорія, викладач-методист.
  10. Тищук Оксана Йосафатівна, викладач фізичного виховання, вища категорія, викладач-методист.
  11. Бевцик Володимир Георгійович, викладач історії України та Захисту Вітчизни, спеціаліст вищої категорії.
  12. Гончарюк Олеся Миколаївна, викладач спецдисциплін, вища категорія,старший викладач,
  13. Мельник Ілона Олексіївна , викладач спецдисциплін, спеціаліст вищої категорії.
  14. Бойчук Лілія Іванівна, викладач правознавства, спеціаліст ІІ категорії.
  15. Дребіт Наталія Іванівна, викладач спецдисциплін, спеціаліст вищої категорії.
  16. Олексюк Лілія Юріївна, викладач іноземних мов, спеціаліст.
  17. Альбота Наталія Василівна, викладач французької мови, спеціаліст.
  18. Предик Наталія Ігорівна, викладач іноземних мов, спеціаліст.
  19. Чайка Марина Олександрівна, викладач іноземних мов, вища категорія,  старший викладач.
  20. Зайцева Любомира Аркадіївна, викладач спецмалювання, малюнку та живопису, вища категорія, викладач-методист.

Майстри виробничого навчання:

  1. Бевзюк Марія Василівна, майстер виробничого навчання, І категорія.
  2. Гакман Пелагія Василівна, майстер виробничого навчання, І категорія.
  3. Гриник Галина Сільвестрівна, майстер виробничого навчання, І категорія.
  4. Гайдук Любов Михайлівна, майстер виробничого навчання, оклад 10 тарифного розряду.
  5. Донська Марія Федотівна, майстер виробничого навчання, І категорія.
  6. Щербанович Ольга Василівна, майстер виробничого навчання,оклад 9 тарифного розряду.
  7. Паламарюк Анна Юріївна, майстер виробничого навчання, оклад 9 тарифного розряду..
  8. Назарко Ірина Сергіївна , майстер виробничого навчання, оклад 12 тарифного розряду.
  9. Бережанська Наталія Іллівна, майстер виробничого навчання, оклад 9 тарифного розряду..
  10. Данелюк Костянтин Дмитрович, майстер виробничого навчання, оклад 9 тарифного розряду..
  11. Українець Марина Василівна, майстер виробничого навчання, оклад 9 тарифного розряду..
  12. Николаїшина Кристіна Василівна, майстер виробничого навчання, І категорія.
  13. Григорчук Марія Тарасівна, майстер виробничого навчання, І категорія.
  14. Романюк Тетяна Георгіївна, майстер виробничого навчання, І категорія.
  15. Трут Валентина Василівна , майстер виробничого навчання,  І категорія.
  16. Трут Марія Василівна, майстер виробничого навчання, оклад 9 тарифного розряду..
  17. Яковлева Катерина Іванівна, майстер виробничого навчання, оклад 11 тарифного розряду.
  18. Мотуляк Мар’яна Костянтинівна , майстер виробничого навчання, оклад 9 тарифного розряду.
  19. Коротій Аліна Василівна, майстер виробничого навчання, ІІ категорія.
  20. Ваврінчук Софія Тимофіївна , майстер виробничого навчання, І категорія.
  21. Олентирь Оксана Іванівна , майстер виробничого навчання, оклад 12 тарифного розряду.
  22. Бричка Галина Дмитрівна , майстер виробничого навчання, І категорія.
  23. Гакман Сніжана Євгенівна, майстер виробничого навчання, оклад 10 тарифного розряду.
  24. Даниляк Любов Василівна, майстер виробничого навчання, оклад 10 тарифного розряду.
  25. Лужна Юлія Степанівна, майстер виробничого навчання, оклад 11 тарифного розряду.
  26. Дожук Ольга Степанівна, майстер виробничого навчання, оклад 10 тарифного розряду.
  27. Кушнір Яна Володимирівна, майстер виробничого навчання, оклад 9 тарифного розряду..