23 травня 2024 р у Києві відбулася фінальна конференція команд проєкту InConnect, представників державного та громадського секторів, освітян, підприємців, експертів та журналістів.
Тема конференції “Кооперація бізнесу та професійної освіти задля розвитку трудового потенціалу України”.
Відбулася сесія 1 “Збереження та розвиток людського капіталу України в умовах відновлення”. Спікерами сесії виступили: Ірина Шумік, генеральна директорка директорату професійної освіти МОН; Лілія Грабовська, начальниця управління державного центру зайнятості; Юлія Троян, помічник Міністра сектора забезпечення діяльності Патронатної служби Міністра Міністерства у справах ветеранів України; Людмила Сізікова, Перший Віце-президент Київської ТПП.
Сесія 2 “”Спільні ініціативи роботодавців та провайдерів професійної освіти в межах проєкту InConnect”. Команда училища: Олеся Нікішина, Наталія Дребіт та Олеся Гончарюк разом з Вірою Гуменюк, майстром ТОВ МАРСАНА представляли результати проекту “Майстерня інновацій”.
Дякуємо ГО Mentor Center , Наталії Стародуб та Юрію Булику за цікаві важливі ініціативи, підготовку та проведення конференції, якісну організацію проєкту.
Фінальна конференція відбулася у рамках програми «Професійна освіта в Україні/Skills4Recovery», яка реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, що діє за дорученням Федерального Уряду Німеччини.

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Архіви

Категорії