![‼️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t77/1/16/203c.png)
В умовах війни, важливою є морально-психологічна підтримка, особливо тих, хто вимушено покинув свої будинки, ВПО.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t68/1/16/1fac2.png)
Збереження святкових традицій, навіть у такий важкий час, може мати позитивний вплив на людину.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfd/1/16/1f64c.png)
![‼️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t77/1/16/203c.png)
Саме напередодні Нового року педагогині ВПУ №3 м. Чернівці Наталія Дребіт, Людмила Берегій, Катерина Яковлєва, Валентина Трут разом із внутрішньо переміщеними особами, що проживають в гуртожитку освітнього закладу, виготовили оригінальні новорічні віночки, прикрасивши ними свої кімнати. Це не лише декор, але й оберіг – захистить родину від усіляких бід та негараздів, принесе щастя і достаток, а цьогоріч ще й віру в перемогу України!
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t80/1/16/1f64f.png)
![‼️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t77/1/16/203c.png)
Зі слів психологині ВПУ №3, Одарки Софійчук, такі моменти радості дають стимул боротися далі, несвідомо штовхають нас приймати ті рішення, які збережуть нам життя.
То ж нехай буде злагода й мир посеред нас!
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
З прийдешнім Новим 2023 роком!
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)