22.10.2019
«Осінній ярмарок вакансій»
Вище професійне училище №3 м. Чернівці відвідало «Осінній ярмарок вакансій» з метою мотивації молоді до вибору професій та подальшого працевлаштування, відповідно до професійних інтересів. Захід відбувався у приміщенні Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки.
Здобувачі освіти групи №14 мали змогу поспілкуватися із роботодавцями швейного напрямку та отримати інформацію щодо працевлаштування.