Головна » Соціально-психологічна служба

Category Archives: Соціально-психологічна служба

До Міжнародного дня протидії булінгу (День боротьби з цькуванням) соціальним педагогом Інна Максимюк, практичним психологом Одарка Софійчук проведено тренінг “Булінг: причини і наслідки” із учнями І курсу.
Захист прав і свобод, формування у здобувачів освіти ціннісних життєвих навичок та моделей поведінки – це основна мета заходу.
Участь у майстер-класі «Техніки та практика психолого-педагогічного консультування» 
Практичний психолог Одарка Софійчук та соціальний педагог Інна Максимюк ВПУ№3 взяли участь у майстер-класі «Техніки та практика психолого-педагогічного консультування» для фахівців психологічної служби закладів професійної (професійно-технічної) освіти області та виступили спікерами з теми «Консультативний супровід учасників освітнього процесу у системі професійної (професійно-технічної) освіти (з досвіду роботи)»
Соціально-психологічна декада “Ми та наше здоров’я”
У рамках соціально-психологічної декади “Ми та наше здоров’я” соціальним педагогом Інна Максимюк та практичним психологом Одарка Софійчук серед учнівської молоді організовано соціальний проєкт «Кейс здорового способу життя»
Здорова людина – найдорогоцінніший здобуток природи. (Т. Карлейль)
Просвітницько-профілактична зустріч здобувачів освіти
У Вищому професійному училищі №3 м. Чернівці відбулася просвітницько-профілактична зустріч здобувачів освіти з інспектором СЮП ВП Чернівецького РУП ГУНП в Чернівецькій області, лейтенантом поліції Василем ОНОШКА. Мета зустрічі – превентивна роз’яснювальна робота та попередження насильницьких зіткнень у молодіжному середовищі.

«Якщо в тебе нема жодного конфлікту, перевір, чи є в тебе пульс»

8 березня соціальний педагог, Інна Максимюк, у рамках декади суспільно-гуманітарних дисциплін провела із учнями І курсу групи №4 лекцію-обговорення «Конфлікти, їх подолання». Під час обговорення розглянули функції і принципи конфлікту як явища, що відіграє не тільки деструктивну, а й стабілізаційну роль: він робить чіткішими певні базові цінності суспільства, дозволяє різним суспільним групам краще пізнавати одне одного, і такий спосіб сприяє їх зближенню; конфлікт із зовнішнім ворогом допомагає підтримувати згуртованість суспільства загалом, що є дуже актуальним в умовах сучасності.

13.11.2022
Всесвітній день доброти

Сьогодні, 13 листопада, Всесвітній день доброти! Відзначати це свято простіше будь-яких інших – варто лише зробити хоча б найменшу, але добру справу. До того ж, допомога оточуючим – дуже хороший спосіб поліпшити своє життя. Адже, щоб змінити світ на краще, потрібно робити маленькі кроки, які приведуть до великих цілей. Здавалось, незначні речі, але всі вони зроблять ваш день та оточуючих добрішими. Ділимося з вами Добрими Справами наших здобувачів освіти та педагогів.
Автор челенджу – практичний психолог Одарка Софійчук.

Декада “Ми та наше здоров’я”
У Вищому професійному училищі 3 м.Чернівці практичний психолог Одарка Софійчук та соціальний педагог Інна Максимюк провели Декаду “Ми та наше здоров’я”.
Війна — важкий період для України, але потрібно тримати стрій, бо ми є тил нашої оборони!
Для підтримки ментального здоров’я учнівське самоврядування закладу пропонує рекомендації як стабілізувати свій психоемоційний стан у кризовий період за допомогою багатовимірної моделі подолання стресу та пошуку внутрішньої стабільності, розробленої професором Мулі Лаадом «BASIC Ph».
Учні Вищого професійного училища №3 м. Чернівці зараз є активними учасниками волонтерської роботи для спільної перемоги.

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

З метою формування вільного соціального простору без насильства у сім’ї щодо жінок, жорсткого поводження з дітьми, рівних прав чоловіків та жінок, протидії корупції та торгівлі людьми, з 25.11 по 10.12 у Вищому професійному училищі №3 м. Чернівці відбулася щорічна Всеукраїнська акція « 16 днів проти насильства». Шістнадцятиденний період акції охоплював наступні важливі дати:

 • 25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок;
 • 1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом;
 • 2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством;
 • 3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями;
 • 5 грудня – Міжнародний день волонтера;
 • 6 грудня – Вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі;
 •  9 грудня – Міжнародний день боротьби з корупцією;
 • 10 грудня – Міжнародний день прав людини.

(більше…)

Лекційно-просвітницькі заходи щодо попередження та недопущення булінгу (цькування)

 «Не допускай проявів булінгу над собою. Імпульс Добра»

Основним завданням сучасної освіти є створення безпечного освітнього простору, а також  забезпечення прав, свобод та інтересів дітей. Безпечна, доброзичлива атмосфера, заснована на довірі і повазі є найкращою основою, щоб запобігти булінгу (цькуванню) в закладі освіти. З цією метою практичним психологом Одаркою Софійчук та соціальним педагогом Інною Максимюк із здобувачами освіти І курсу проведено лекційно-просвітницькі заходи щодо попередження та недопущення булінгу (цькування) «Не допускай проявів булінгу над собою. Імпульс Добра». Під час заходів основна увага приділялася з питань законодавчі акти України щодо протидії булінгу (цькуванню), відповідальність за цькування, як впоратися з ситуацією самостійно та ознайомлення із дитячими «гарячі» лінії.

Адже від того, в якій атмосфері перебувають здобувачі освіти, залежить їхній настрій, їхнє здоров’я, їхнє бажання вчитися,

приходити до закладу освіти.

Соціально-психологічний тижневик  «Родина, освіта, добробут»

У Вищому професійному училищі №3 пройшов тиждень «Родина, освіта, добробут», задля розвитку усвідомленості у молодих людей цінності сім’ї як основи добробуту людства. Адже з сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Вона – джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, те, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство.

У рамках тижня проведено:

 • фото-челендж «П’ять мов любові»

«Скажи слова любові та подяки»

«Проведи час з рідними так, щоб вони відчули твою любов»

«Зроби приємний сюрприз, подарунок»

«Обійми рідних»

«Допоможи рідним»

 • Інформаційно-просвітницька виставка «День сім’ї»
 • Інформаційна кампанія «Моя родина унікальна»
 • Розвивальна робота за програмою «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція.», заняття №9 «Як будувати стосунки з іншими», №10 «Сім’я і довіра».

Архіви

Категорії