До відзначення 25-річчя з часу польоту у космос першого космонавта України Леоніда КАДЕНЮКА, в освітньому закладі відбулась обласна кампанія «Каденюк – міць української нації » з метою національно-патріотичного виховання серед молоді. Початком обласної кампанії стала конференція учнівського самоврядування « Екологічна безпека нашої громади», присвячена пам’яті Леоніда Каденюка, міжнародного екологічного активіста. Також в училищі було проведено:
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1.5/16/1f539.png)
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1.5/16/1f539.png)
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1.5/16/1f539.png)
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1.5/16/1f539.png)
Обласна кампанія «Каденюк – міць української нації» завершилася флешмобом «Ми – за мирний космос, за мир в Україні і світі».