Головна » Поліція інформує

Category Archives: Поліція інформує

Просвітницько-профілактична зустріч рамках щорічної всесвітньої інформаційної кампанії

«16 днів проти насильства» 

26.11.2020 у Вищому професійному училищі №3 м. Чернівці в рамках щорічної всесвітньої інформаційної кампанії «16 днів проти насильства» працівниками ювенальної превенції, сектору превенції Чернівецького відділу поліції ГУНП у Чернівецькій області капітаном поліції Іваном МАЛИКОМ та старшим лейтенантом поліції Владиславом ПАЗЮКОМ проведено (онлайн) просвітницько-профілактичну зустріч серед здобувачів освіти І курсу. Основною метою такої зустрічі є попередження і припинення насильства і жорстокого поводження з дітьми в сім’ях, освітніх закладах і громадських місцях, а також підвищення правової культури неповнолітніх. Запобігання насильству, нові закони України, адміністративна та кримінальна відповідальність – це не повний перелік питань, які обговорювалися під час зустрічі. Працівники поліції онлайн ознайомили учнів з інформаційними брошурами, в яких є алгоритм дій у випадках насильства, а також надали телефони для отримання психологічної допомоги та безкоштовної Національної Гарячої Лінії з попередження домашнього насильства. На завершення звернулися до учнів та адміністрації закладу з проханням вразі виявлення дій насильства не замовчувати та не приховувати факти насильства серед учнівської молоді, а разом із практичним психологом та працівниками поліції намагатися знайти вирішення конфліктних ситуацій або припинити такі негативні явища.
https://m.facebook.com/cherniveikiividdilpolitsiyi/

bezymyannyj

Територію Вищого професійного училища №3 м. Чернівці

обслуговує

Чернівецький відділ поліції Головного управління Національної поліції у Чернівецькій області,

 вул. Руська 183, каб.23-24

старший інспектор ювенальної превенції сектору превенції,

капітан поліції Малик Іван Іванович

 bezymyannyj

Національна дитяча «гаряча» лінія

0 800 500 255 або 772 з мобільного

Національна «гаряча» лінія захисту прав дітей з протидії насильства в сімї та гендерної дискримінації

  • 800 500 335 або 386 з мобільного

Національна «гаряча лінія» з протидії домашньому насильству (консультації юриста, психолога, соціального педагога) 116-123 (цілодобово та безкоштовно з мобільних телефонів) 0-800-500-225 та 116-111

Національної гарячої лінії з протидії торгівлі людьми і консультації мігрантів  527 з мобільного

Гаряча телефонна лінія щодо булінгу 116 000

Уповноважений Верховної Ради з прав людини 0 800 50 17 20

Уповноважений Президента України з прав дитини 0 800 213 103

Омбудсмен з прав дитини в Україні Микола Миколайович Кулеба

(044)255-64-50

Контакт-центр системи безоплатної правової допомоги 0 800 213 103

Національна поліція України 102

Дзвінки БЕЗКОШТОВНІ

як зі стаціонарних телефонів на всій території України, так і з мобільних усіх українських операторів.

bezymyannyj

Вище професійне училище №3 м. Чернівці щорічно проводить заходи спільно з секторам ювенальної превенції Чернівецького відділу поліції та Шевченківським відділення поліції Головного управління Національної поліції у Чернівецькій області з профілактики правопорушень серед здобувачів освіти.

 

28.09.2018

 

Зустріч учнівської молоді 

з працівниками ювенальної превенції  Чернівецького відділу поліції ГУНП

в Чернівецькій області

У Вищому професійному училищі №3 м. Чернівці відбулася зустріч з працівниками ювенальної превенції  Маликом І.І. та Пазюком В.В. Чернівецького відділу поліції ГУНП України в Чернівецькій області з метою проведення інтерактивної бесіди на тему: «Запобігання злочинності серед неповнолітніх» серед учнів І курсу груп СПТУ.

Під час бесіди особлива увага приділялася таким поняттям: адміністративна та кримінальна відповідальність учнів; правила поведінки в громадських місцях, правила поведінки з незнайомими людьми, наслідки вживання слабоалкогольних та алкогольних напоїв, паління тютюнових виробів; наслідки пропущених занять без поважної причини та з  недотримання внутрішнього розпорядку в училищі.

 

 

28.09.2018

 

Зустріч учнівської молоді

з працівниками ювенальної превенції  Чернівецького відділу поліції ГУНП

в Чернівецькій області

У Вищому професійному училищі №3 м. Чернівці відбулася зустріч з працівниками ювенальної превенції  Маликом І.І. та Пазюком В.В. Чернівецького відділу поліції ГУНП України в Чернівецькій області з метою проведення інтерактивної бесіди на тему: «Запобігання злочинності серед неповнолітніх» серед учнів І курсу груп СПТУ.

Під час бесіди особлива увага приділялася таким поняттям: адміністративна та кримінальна відповідальність учнів; правила поведінки в громадських місцях, правила поведінки з незнайомими людьми, наслідки вживання слабоалкогольних та алкогольних напоїв, паління тютюнових виробів; наслідки пропущених занять без поважної причини та з  недотримання внутрішнього розпорядку в училищі.

Світ без насильства

30.11.2017 р. у ВПУ № 3 м.Чернівці відбувся конкурс малюнків “Світ без насильства”. Метою конкурсу є виховання толерантної ненасильницької поведінки у молоді. У конкурсі взяли участь 22 групи та представили 58 малюнків. Журі визначило таких переможців:

І місце – Буназів Анна, учениця групи № 10 (“Моя родина – Україна”);

ІІ місце – Розанцева Анна, учениця групи № 16 (“Світ має бути без насильства”);

ІІ місце – Маліцька Ангеліна, учениця групи № 23 (“Проблема вибору”);

ІІІ місце – Лисенко Анастасія, учениця групи № 7 (“Віра, Надія, Любов”);

ІІІ місце – Винничук Ірина, учениця групи № 18 (“Світ без насильства”);

ІІІ місце – Швець Альона, учениця групи № 16 (Скажи негативу “Ні!”).

Роботи, які були представлені на високому рівні подані до Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Чернівецькій області для подальшого представлення Журі конкурсу  та надіслані ювенальної превенції, сектору превенції Чернівецького відділу поліції ГУНП у Чернівецькій області для проведення Всеукраїнської акції “16 днів без насильства”.

 

Архіви

Категорії