Головна » Спортивні досягнення

Category Archives: Спортивні досягнення

Чемпіонат України з пауерліфтингу

З 29 листопада по 1 грудня 2019 р.в м.Чернівці відбував чемпіонат України з пауерліфтингу серед вихованців ДЮСШ. Збірну області в категорії до 72 кг представила учениця ВПУ №3 м.Чернівці групи № 10 Буназів Анна, яка здобула ІІІ призове місце.

Вітаємо Анну і бажаємо, їй подальших успіхів в спорті.

Молодець!!!

Змагання з баскетболу

Згідно положення обласної Спартакіади серед учнів закладів професійної освіти 2019-2020 р. 27.11.2019 р. учні Вищого професійного училища №3 м.Чернівці взяли участь у змаганнях з баскетболу.

Збірна команда учнів училища здобула ІІ місце.

Склад команди:

  1. Білоус Іра група № 8
  2. Мунтяну Юлія група № 12
  3. Овачук Надя група № 11
  4. Левченко Меліса група № 21
  5. Швабу Катя група № 21

Чемпіонат області з легкої атлетики

9 жовтня на стадіоні «Буковина» відбувся Чемпіонат області з легкої атлетики серед закладів ПТНЗ.

Впевнену командну перемогу здобули дівчата ВПУ № 3.

Склад команди і особисті результати по видам легкої атлетики:

  1. Білоус Ірина група №6 – І місце – 400 м., І місце – стрибки у довжину.

                                                  І місце – естафета 4х100 м.

  1. Довженко Дар’я група №3 – ІІ місце -100 м., ІІ місце – 400 м.

                                                  І місце – естафета 4х100 м.

  1. Віщук Аліна група №19 – І місце – 100 м., І місце – естафета 4х100 м.
  2. Буганська Марія група №2 – І місце – 800 м.
  3. Андроник Юлія група №1 – ІІ місце – 800 м.
  4. Горюк Наталія група №19 – ІІІ місце – штовхання ядра.
  5. Мельник Альбіна група №11 – ІІІ місце – стрибки у довжину.
  6. Волосевич Наталія група №5 – І місце – естафета 4х100 м.
  7. Рудько Аліна група №5 – V стрибка у довжину.
  8. Стефанюк Настя група №4 – ІV біг 400 м.
  9. Малікова Руслана група №17 – IV штовхання ядра.

Команда за перемогу нагороджена кубком, учасники переможці і призери змагань нагороджені грамотами.

Молодці!!!

Бажаємо подальших успіхів в наступних змаганнях.

 

День працівника фізичної культури

До Дня працівника фізичної культури 13 вересня проводився легкоатлетичний пробіг на дистанції 100 м. В пробігу прийняли участь 184 учнів.

         Змагання

з легкоатлетичного забігу

         31 травня в Центральному парку культури і відпочинку ім.Т.Г.Шевченка відбулись традиційні змагання з легкоатлетичного забігу на дистанції 1 миля/1609м, які проводились одночасно у всіх містах України.

         Команду нашого училища представила група №3 , і учениця Стефанюк Анастасія здобула ІІ місце серед закладів ПТНЗ і була нагороджена грамото медаллю від голови обласного Олімпійського комітету Гешка Івана Тарасовича.

Вітаємо бажаємо успіх у змаганнях!!!

Змагання

з легкоатлетичного крoсу

Сьогодні 15 травня в парку Т.Г. Шевченка відбулись змагання з легкоатлетичного крoсу серед закладів ПТНЗ Чернівецької області:

Команда училища в складі:

  • Білоус Ірина група № 8
  • Буганюк Марія група № 2
  • Довженко Дарія група № 3
  • Віщук Аліна група № 19
  • Осіпова Олеся група № 14

Вибороли  І загально-командне місце і показали такі особисті результати на дистанції 500 метрів.

І місце Білоус Ірина

ІІ місце Буганюк Марія

ІІІ місце Довженко Дарія

Вітаємо Вас з перемогою і бажаємо успіхів у майбутніх стартах!!!

Ще один успішний виступ учнів нашого училища

на Всеукраїнських іграх серед закладів ПТНЗ України.

         З 21 по 26 квітня 2019 року у м. Дніпро пройшов останній вид Всеукраїнських ігор з легкої атлетики. Команда Чернівецької області в складі якої приймали учні ВПУ № 3 м.Чернівці в загальному заліку здобули  ІІІ місце, показавши такі результати:

Буганюк Марія 2 місце біг 800м.

Довженко Дарія 5 місце біг 100м.

Команда Чернівецької області в складі якої виступили 7 учнів нашого училища в загальному заліку здобула І місце у Всеукраїнських іграх серед закладів ПТНЗ.

  1. Вавринчук Надія група № 8 настільний теніс (2 золоті медалі)
  2. Білоус Ірина група № 8 баскетбол (срібна медаль)
  3. Кордуняну Іустіна група № 21 баскетбол (срібна медаль)
  4. Брусалінська Марія група № 6 волейбол ( 5 місце)
  5. Кузьменко Яна група № 12 волейбол (5 місце)
  6. Буганюк Марія група № 2 легка атлетика (срібна медаль)
  7. Довженко Дарія група № 3 легка атлетика (5 місце)

Вітаємо з гарним виступом наших учнів!!!

Ще один успішний виступ наших дівчат на Всеукраїнських змаганнях закладів професійної освіти України.

З 22 по 23 березня відбулися змагання з баскетболу (3х3) в м. Вінниця. У складі збірної області виступали Білоус Ірина учениця групи № 8 та Кордуняну Іустіна учениця групи № 21, які вибороли ІІ призове місце.

Учениці були нагороджені кубком і грамотою Комітету з фізичного виховання та спорту України.

Змагання

з настільного тенісу

З 19 по 22 березня в м.Чернівці проходили змагання серед учнів професійно-технічних навчальних закладів України  з настільного тенісу.

У складі збірної команди області взяла участь учениця  групи  №8 Ваврінчук Надія.

Команда області у загальному заліку здобула І командне місце.

Наша учениця виборола дві золоті медалі: в парному і змішаному розрядах.

Вітаємо чемпіонку змагань Всеукраїнських ігор.

Молодець !!!

Змагання з волейболу

З 6 по 20 березня в спортзалі училища відбулися змагання з волейболу серед груп Вищого професійного училища № 3 м.Чернівці. Впевнену перемогу здобула група № 19 (класний керівник Павлюк Н.В., майстри виробничого навчання Олентир О.І., Кушнір Я.В). За ІІ і ІІІ місце боролися групи № 9, 10, 16,  де команда групи № 16 здобула ІІ місце, а група № 9 – ІІІ місце.

Вітаємо переможців!!!

Архіви

Категорії