Головна » Спортивні досягнення

Category Archives: Спортивні досягнення

Ще один успішний виступ наших дівчат на Всеукраїнських змаганнях закладів професійної освіти України.

З 22 по 23 березня відбулися змагання з баскетболу (3х3) в м. Вінниця. У складі збірної області виступали Білоус Ірина учениця групи № 8 та Кордуняну Іустіна учениця групи № 21, які вибороли ІІ призове місце.

Учениці були нагороджені кубком і грамотою Комітету з фізичного виховання та спорту України.

22.03.2019

З 19 по 22 березня в м.Чернівці проходили змагання серед учнів професійно-технічних навчальних закладів України  з настільного тенісу.

У складі збірної команди області взяла участь учениця  групи  №8 Ваврінчук Надія.

Команда області у загальному заліку здобула І командне місце.

Наша учениця виборола дві золоті медалі: в парному і змішаному розрядах.

Вітаємо чемпіонку змагань Всеукраїнських ігор.

Молодець !!!

20.03.2019

З 6 по 20 березня в спортзалі училища відбулися змагання з волейболу серед груп Вищого професійного училища № 3 м.Чернівці. Впевнену перемогу здобула група № 19 (класний керівник Павлюк Н.В., майстри виробничого навчання Олентир О.І., Кушнір Я.В). За ІІ і ІІІ місце боролися групи № 9, 10, 16,  де команда групи № 16 здобула ІІ місце, а група № 9 – ІІІ місце.

Вітаємо переможців!!!

12-13 лютого 2019 року учні Вищого професійного училища № 3 м.Чернівці проходили змагання з волейболу серед ПТНЗ Чернівецької області , які зайняли ІІ місце.

Склад команди:

  1. Віщук Аліна – 19 група;
  2. Лазар Мирослава – 24 група;
  3. Брусалінська Марія – 6 група;
  4. Камінська Анастасія – 17 група;
  5. Стратійчук Альона – 12 група;
  6. Кузьменко Яна – 12 група;
  7. Опаєць Діана – 15 група;
  8. Мерихова Настя – 15 група;
  9. Мунтян Юлія – 12 група;
  10. Дробон Альона – 19 група.

23 січня 2019 року учні Вищого професійного училища №3 м.Чернівці проходили змагання з  баскетболу XIII обласних спортивних ігор серед ПТНЗ.

 Склад команди:

  • Няйко Неля – 8 група
  • Білоус Ірина – 8 група
  • Кордуняну Іустіна – 21 група
  • Мосоряк Мар’яна – 21 група
  • Мунтян Юлія – 12 група

28.11.2018

ХІІІ обласні спортивні ігри серед ПТНЗ у шахів учні ВПУ № 3

 ІІ місце з шахів

Команда була в складі:

  1. Кордобан Юлія – 21 група
  2. Бодак Діана – 6 група
  3. Головатюк Анна – 15 група

ІІ місце з настільного тенісу

Команда була в складі:

  1. І місце Ваврінчук Надія – 8 група
  2. Малиш Надія – 24 група
  3. Гав’юк Софія – 4 група

47200263_325725724684331_7699197368817680384_n47056262_773546326322593_4104497741374160896_n46902191_2288080098090975_946262749363568640_n

Спортивний сезон у ПТНЗ розпочато!!!

         10 жовтня 2018 року на стадіоні «Буковина» відбувся перший вид змагань з легкої атлетики в залік Спартакіади серед закладів ПТНЗ в Чернівецькій області (2018-2019)

У змаганнях взяла участь команда учнів ВПУ № 3 м.Чернівці:

  1. Білоус Ірина, група № 8
  2. Григоращук Мар’яна, група № 6
  3. Гулінська Анастасія, група № 20
  4. Мосоряк Мар’яна, група № 21
  5. Довженко Дар’я, група № 3
  6. Кордуняну Іустина,група № 21
  7. Горюк Наталія, група № 19
  8. Малікова Руслана, група № 17
  9. Віщук Аліна, група № 19
  10. Гуцуляк Анна, № 19

Учні училища ВПУ № 3 вибороли ІІ загально-командне місце та такі індивідуальні місця з різних видів легкої атлетики:

         Біг 100 метрів

  1. І місце Григоращук М. група № 8 – 14,5 сек.

         Біг 200 метрів

  1. І місце Білоус І. група № 6 – 31,01 сек
  2. ІІІ місце Довженко Д. група № 3 – 32,9 сек

         Біг 800 метрів

  1. І місце Гулінська А. група № 20 – 2,59 сек
  2. ІІ місце Мосоряк М. група № 21 – 3.00 хв.

         Стрибки у довжину

  1. ІІ місце Білоус І. група № 8 – 4 м 09 см

         Естафета 4х100м

ІІ місце

Григоращук М.

Білоус І.,

Кордуняну І.,

Гуцуляк А.

Вітаємо, так тримати!!!

Бажаємо нових спортивних досягнень.

 

Змагання з бігу

Учні Вищого професійного училища №3 3-4 травня 2018 р. на стадіоні “Буковина” взяли участь у змаганнях серед ПТНЗ області. Збірна команда училища показала  високі результати:

Біг 100 метрів

  1. Григоращук М. (гр. №6) – І місце
  2. Віщук А. (гр. №19) – ІІ місце
  3. Петрюк М. (гр. №15) –ІІІ місце

Біг 200 метрів

  1. Григоращук М. ( гр. №6) – І місце
  2. Петрюк М. (гр. № 15) – ІІ місце

Біг 800 метрів

  1. Гулінська (гр. №20) – І місце

Біг 400 метрів

  1. Білоус І. ( гр. №8) – Імісце

Стрибки у довжину

  1. Білоус І. (гр. №8) – І місце

0-02-04-9fa217b2a7e15c8925d7773e2f92a1b6788d6ba8f1a4c0aba00d4e1fb162b99b_cca8b04f 0-02-04-355f94a52e5b871cb11ee960efdaedfa80e87bb09cd2a54e45a0812a53ea9b07_6081d9b8

 

27-28 березня у спортивному залі училища відбулися змагання з волейболу на першість училища серед навчальних груп І курсу.  Перемогу здобула група № 19 (фізорг групи Віщук Аліна, кл. керівник Павлюк Н.В.). На ІІ місці – група № 16, на ІІІ – група №10.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

13 та 14 березня 2018 року учні Вищого професійного училища №3 м. Чернівці вибороли І місце  з волейболу у змаганнях обласної Спартакіади серед учнів ПТНЗ Чернівецької області.

Склад команди:

  1. Татар Карина (12 група)
  2. Банар Вікторія (14 група)
  3. Величко Крістіна (3 група)
  4. Іванчак Ульяна (17 група)
  5. Малиш Надія (24 група)
  6. Лазар Мирослава (24 група)
  7. Чигрин Марія (3 група)
  8. Гончаренко Наталія (21 група)

Архіви

Категорії